Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülésfelkészitőn, az apuka...

A szülésfelkészitőn, az apuka is ott lehetett és ez tanfolyam segitett nektek, a szülésben?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni előre, mert vannak olyan szülésfelkészítők amik kimondottan csak kismamáknak vannak, de pl a legtöbb kórházi szülésfelkészítő az nyitott, tehát mehet apuka is, vagy bárki akit érdekel.
2019. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk kifejezetten kerik, hogy jojjon el az apa is.
2019. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott lehetett. Nem segített. Mindkét szülésem 1.5 napos volt, császárral a végén, mert nem tágultam. Ezen a szülésfelkészítő semmit se segít.
2019. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott lehetett. Jó volt. Láttam hova kell mennem, milyen a szülőszoba, kaptunk papírt arról mit vigyünk, hasznos dolgokat mondtak el. Örültem hogy elmentem.Szerintem páromnak felesleges volt jönni.
2019. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is ott lehetett. Szerintem egyaltalan nem volt felesleges hiszen rengeteg dolgot mondanak arrol, hogy kell a babat ellatni, milyenek lesz az elso napok stb. Ha apuka reszt vesz a gyereknevelesben marpedig ez lenne a normalis akkor egyaltalan nem felesleges ha o is hallja ezeket. Nalunk ujraelesztes ora is volt peldaul. A parom is elvezte az orakat, neki teljesen uj volt minden amit hallott.
2019. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy jártam, mint a 3as..apás szülésből lett császár. 11 órás vajúdás után semmit nem tágultam. A lányom szívhangja meg leesett 60ra (160-ról..).


(otthon éjfélkor elfolyt az összes magzatvizem, másnap délig meg nyomatták az oxit. Mégsem tágultam semmit..)

Szóval mehettem császárra...

2020. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.


Ennek ellenére volt értelme a szülésfelkészítőnek.


Felkészültünk lelkileg. Komolyan.

2020. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!