Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák akik "nagyon szűknek"...

Anyukák akik "nagyon szűknek" tartjátok magatokat nektek milyen volt a hüvelyi szülés?

Figyelt kérdés

Hány óráig tartott? Minden rendben ment? Utána vissza állt minden odalent?

Köszönöm



2019. máj. 29. 07:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Olvasgass par biologia/anatomia konyvet, ez egy eleg butuska kerdes...


A csiposzelesseged nincs osszefuggesben a huvelyizozatoddal.

2019. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Hol írt a kérdező a csípőjéről?
2019. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én azt értem, csak arra vagyok kíváncsi, hogy a hüvely hogyan bírkózott meg vele olyanoknál pl. akiknél még az együttlét is kis kellemetlenséget tud okozni a a szűkösség miatt. Vissza állt e az eredeti méretére?
2019. máj. 29. 08:10
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Vajúdás 15 óra volt, a szülés maga 1,5 óra az utána lévő varrással stb.-vel együtt.

A hüvely tökéletesen visszaáll az eredeti méretre, mivel izom, az pedig regenerálódik idővel.

De a hüvely szűkösségének a vajúdáshoz semmi köze nincs.


Az ismerőseim közül egy nő volt, akinek kicsit tágabb lett odalent, de neki van vmi izommal kapcsolatos problémája, neki pl méhszája is gyenge volt.

2019. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2019. máj. 29. 08:22
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2 hete szültem, és én ilyen "nagyon szűk" vagyok, akinek a szex is fájdalmas :)

3 vagy 4 órát vajúdtam és a tolófájásoktól kb. másfél óra alatt kitoltam. Csodálkoztak is, hogy első gyerekhez képest milyen gyors volt minden. Minden problémamentes volt :) Szóval ehhez valóban nincs köze a hüvelynek.

Ja, és nekem baromira fájt a szülés (érzéstelenítést sem kaptam, mert túl gyorsan ment minden), de nem igazán a hüvelyben fáj...szülés után sem.

Hogy visszaállt-e azt még nem tudom megmondani

2019. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó! Köszönöm szépen a választ! Vannak most még fájdalmaid szülés után? Első babám lesz és meggyőződésem volt eddig hogy a szülés tönkre teszi a testet és hónapokig fáj minden. És abban is biztos vagyok hogy nekem nem fog menni: (
2019. máj. 29. 08:42
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szűk, ha túl sokat szexeltünk a férjemmel nagyon durván ki tudott dörzsölődni. Ehhez képest gátvédelemmel szültem teljesen komplikációmentesen. Teljesen visszaállt minden egyébként a férjem szerint, mintha sosem szültem volna. Szerencsére viszont ez a kidörzsölődés azóta nem fordult elő pedig nem szexelünk kevesebbet.
2019. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy nekem indított szülésem volt érzéstelenítés nélkül: reggel 6-kor folyt el a magzatvíz és délután 3-kor született meg a fiam fél óra kitolás után.
2019. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
3 kg 50 centihez képest mindenkinek túl szűk. Nem véletlenül szakad és reped annyi kismama.
2019. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!