Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aranyer miatt sérülhet /szet...

Aranyer miatt sérülhet /szet nyílhat a gatseb?

Figyelt kérdés
Kijött az aranyerem illetve nagyon kemeny a szekletem rettentő fajdalmas es felek hogy gondot okozhat a varratoknal. Szeklet lazitot es kupot is hasznalok, illetve probalok olyan ételeket enni de eddig nem igazan hatnak.
2019. máj. 29. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Paradicsom-kola-lenmag volt nekem a tuti, illetve aszalt szilva beáztatva nagy pohár vízbe éjszakára, reggel meginni


Gátsebed sérülhet, én körömvirág krémmel kenegettem, de amúgy nem tudom szabad-e kenegetni, én raktam rá minden wc után, zuhany, majd krém

2019. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan gatvedelemmel szültem, de egy oltes em volt utána. Brutál aranyér. :( 5eve volt, de a mai napig emlékszem a fájdalomra. Menni alig bírtam. Most újra várandós vagyok, félidő, de már kint van az aranykám...:/ ami hasznal: aszaltszilva lé, mastu kúp, zuhanyzás végén egy gyors langyos/hideg öblítés. Tényleg csak egy pillanatra. És ami kéne de nem négy, az a sok sok folyadék. Esetleg intimtortna, bár most úgysem tudsz tanfolyamra rohangálni. De később ha meg marad a problema(nekem sajnos visstatero holt azóta is) ajánlom a tanfolyamot.
2019. máj. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En 10 napja szültem, 3 oltesem lett a gátnál es brutal aranyer ... aranyerre való krémmel kenem, es mostanra mar vissza húzódtak negyed akkorára a dudorok... szerencsére a gátat egyáltalán “nem bántotta”
2019. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisan összevarrták, ennyitől nem kellene szétnyílnia.
2019. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Nagyon remelem h nem lesz baj ezzel:) Egyenlore szakorvoshoz meg nem akarok/tudok elmenni , de gondolom a haziorvos is tud felírni ra vagy javasolni valamit, nem?
2019. máj. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!