Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Eltudnátok mondani mennyire...

Eltudnátok mondani mennyire fáj a szűlés?

Figyelt kérdés

Minden álmom egy baba volt és most itt mozog a pocakomba viszont nagyon félek a fájdalomtol . Annyi rém történetett hallotam hogy számitsak arra hogy napokat fogok vajúdni hogy már szinte rettegek .

Hogy kezdödik a szülés ?



2019. máj. 30. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon féltem a szüléstől. Aztán belevágtunk a baba projektbe, terhes lettem, akkor már úgy volt vele hogy a babát megcsináljuk, utána már valahogy de ki fog jönni :D egészen a szülésig nem is nagyon gondolkoztam azon majd milyen lesz. Az első igazi félelem a magzatviz elfolyásakor tört rám. Mint egy vizsga előtt pl. Hogy most nincs visszaút ez a baba ki fog jönni, bármennyire fog fájni, bármennyire fogok szenvedni, ki fog jönni. De ahogy beindultak a fájások már csak sodródtam az árral. Annyira gyorsan lezajlott, hogy mikor kitoltak a szobába már akkor azt mondtam hogy egy ilyen szülést akár jovoheten bevállalnék megint. 5 óra volt a vajúdás az elfolyt magzatviztől számítva. Csak az utolsó egy óra volt olyan fájásokkal tele, amire azt mondtam hogy ezt én már nem bírom. Egyébként én mióta menstrualok minden hónapban nagyon durva mensis görcsökkel szenvedtem sokszor hánytam és ment a hasam is első napokban. Na hát hányás vajúdáskor is volt nekem. Minden kb 3. fájáskor hánytam egyet. Aztán a kitolás is nagyon gyors volt. Hiába mondtam az orvos hogyan kell nyomni, levegőt tartsam bent stb elején rosszul csináltam nem tudtam koncentrálni aztán már belejöttem. Fél óra alatt kint is volt a fiam :) szóval minden ember más, minden szülés más, első szülésem volt, és megúsztam 5 óra lightos vajúdással meg egy fél órás kitolással :) nem minden szülés horror filmbe illő nyugi :)
2019. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kösszi utolsó szèpen leirtad :) Gratulalok ❤️
2019. máj. 30. 19:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Annyira nem fáj, amennyire a nők szeretik ijesztegetni egymást. Kibirhato, főleg a gyermekedert. (12 óra alatt lett meg a gyermekem, oxis inditassal, gatmetszessel, repedessel) :)
2019. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!