Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vannak itt olyan nok, akik...

Panka91 kérdése:

Ha vannak itt olyan nok, akik a terhesseg alatt menstrualtak, eltudnatok mondani miket tapasztaltatok? Mik voltak azok a jelek amikbol rajottetek, hogy babat vartok, vagy menstruacio ellenere orvoshoz fordultatok?

Figyelt kérdés
A kerdest azert teszem fel, mert volt mar olyan ismerosom is, aki az elso 6 honapban menstrualt. Szokvanyosan. Marmint nem cseppek vagy foltok voltak, hanem szokasos menstruacio. Esetleg gorcsos erzes a gyomorszajjnal? Vagy etvagytalansag vagy pont az ellenkezoje? Esetleg az elso honapban szuro hamar elmulo alhasi fajdalmak foleg az egyik oldalon? Milyen tapasztalataitok vannak? Elore is koszonom az ertelmes valaszokat!

2017. máj. 1. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A 10 het kornyeken h olyan mashogy erzem magam ... Kb ennyi tunet volt

Mind a harom terhessegemnel ez volt es kb ugyan ugy a 10-12 het korul ereztem

A mensi nekem mindig is keves volt(3nap) es nyaron megkevesebb(2nap) es nem tunt fel h kevesebb lenne mivel pont ugy voltam terhes mindig h belefutott a nyari reszbe.

Es mazlista vagyok mert nem voltak egyiknel sem terhessegi tu eteim. Csak a vegen egy kis gyomoreges. De az anatomiai okok miatt inkabb.

2017. máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi meg h 2-3x volt meg verzesen a szokott idoben terhesseg alatt. A vegere mar csak pici barnazas inkabb.
2017. máj. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor el múlt mentem nőgyógyászhoz meg vizsgált és közölte hogy 18 hetes terhes vagyok és kislány
2017. máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez ritka, mint a fehér holló. Terhesség alatt mindenféle vérzés vetélésre, fenyegető vetélésre utal.

Ha terhességre gyanakszol, csinálj egy tesztet. Ha pozitív és vérzel, rohanás az orvoshoz. Ha negatív, akkor pedig nem vagy terhes. Ennyi.

2017. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Az a holgy nem vetelt el. Azota mar kesz ferfi is lett a pici bababol.
2017. máj. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!