Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszès után az első...

Császármetszès után az első szeretkezès nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmi probléma nem volt
2019. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Én is nagyon szűknek éreztem és száraznak a párom is, kellemetlen volt mindkettőnk számára. Napra pontosan 6 héttel császár után. De ez nincs összefüggésben hogy milyen úton született a baba. Maga a császármetszés helye nem fájt.
2019. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mindkettő után iszonyatosan ki voltam éhezve, a kontrollok után kb azonnal egymásnak estünk. Nem volt gond, sőt... sokkal jobb volt mindkettővel, mint előtte. Kívámcsi vagyok, mi lesz a 3. után. 😄
2019. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Atyaég Előző, de irigyellek, én amióta teherbe estem (aztán szültem), csak kínlódom, egyszerűen nincs libidom.
2019. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem a császártól függ, az a 6-8 hét után már nem számít, ha az orvos a kontrollon rendben talált, hanem a hormonális állapotodtól, hogy van-e libidód, tágul-e, nedvesedik... Ha nem - és ez szoptatásnál gyakoribb, mert az olyan hormonálisan, mint a menopauza - akkor lehet, hogy a férjednek türelmesebbnek kell lennie (több előjáték). Ha visszaáll a menzeszed, viszont valószínűleg újra a régi lesz. De ez is mind tök egyéni, valakinek pont szoptatás alatt van nagyobb kedve, mert az méhösszehúzódást okoz...
2019. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kérdésnél mégis mi a fa.szt lehet lepontozni?
2019. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Eddig mi 1x szeretkeztünk, 2 napja volt a kontroll vizsgálatom, de iszonyatosan fájt.

Remélem változni fog.

2019. jún. 5. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!