Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babás szülés élmények...

Első babás szülés élmények érdekelnének! Elmesélnétek nálatok hogy zajlott az első szülés?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok hány évesen és hol szültetek! 28 hetes kismami

2017. okt. 2. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

22 éves vagyok és 2016. Április. 24 én szültem 5 óra vajúdás után császárral. Fájásom se nagyon volt továbbá nem tágultam. Kecskeméten szültem.

Most a másodikkal vagyok én is a 28. Hétben :-)

2017. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

22 éves vagyok

Március 9.-én szültem idén Baján :)

Mátrai Dr urnal , téraránytalanság miatt császármetszéssel


A csecsemksok bunkok voltak nem volt vmi sok tejem. Alapból csak 2 honapig tudtam szoptatni pótlással..

Verzett mar a mellem a hamradik nap annyira erolkodtek. Aztan parom besokallt receptet nem kapott igyvett egy tapszert rendes áron h ne szenvedjen egyikőnk sem!

Amugy a szulest pozitivan eltem meg. Nem hibáztatom magam , a baba is egeszseges es en is! Nagyon gyorsan felépultem kb 2 het utan kutya bajom se volt. Elso par nap voltam csak korlátozva egy kicsit a mozgásban.

2017. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
22 éves voltam. Első fájástól(nem volt vészes) számítva 9óra volt. Kórházba 4 perces fájásokkal érkeztem. Innentől 3 óra múlva szültem meg természetes úton, pici gátmetszéssel a lányomat.
2017. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
3. Vagyok. Az lemaradt, hogy Miskolcon.
2017. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
21éves voltam. Nálunk 00:30kor kezdődtek a fájások 8kor elfolYt a magzatvíz, 13:45re pedig megszületett természetes úton a kislányunk. Szoptatni szerencsére tudok és tejem is sok van.
2017. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Csaszarosok miert vannak lepontozva?😓😓😌😒😒
2017. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
34 éves vagyok,Nyíregyházán szültem 2016ban. Apás szülésnek indult,de sürgősségi császár lett a vége. Mutatta a ctg, hogy minden fájásnál esik a pulzusa a lányomnak. Kiderült,hogy 2x volt a nyakán a zsinór. Megmentették...
2017. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére semmi baja,a dokim kikapta belőlem. 11 órát vajúdtam vele. Összességében jó szülés volt.
2017. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
2016.novemberében szültem a SOTE 1-en, 29 éves vagyok. 3 perces fájásokkal mentünk be este 11 fele, du 5-kor kezdődött a Sparban:). De még teljesen jól voltam, röhögtünk a szülésznővel meg a Párommal. Fél 2-kor elfolyt a magzatvíz, 4 órára meglett a kislányunk vágás és repedés nélkül:). Hihetetlen pozitív élmény volt. Az utolsó 2 órában azt hittem belehalok, de a mai napig ha eszembejut a szülés elkezdek pityeregni. Rohan az idő:(. Nagyon fájt nekem a szülés, de bármikor újra csinálnám, mert az a pár óra szenvedés megéri, mert a legnagyobb boldogság egy gyerek az ember életében. Még szeretnék 2-3-at:).
2017. okt. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Reggel 8 körül fájásokkal ébredtem, 11-kor mentőt hívtam, 11:40-re bent voltam a kórházban, 11:45-kor megszültem :)


Hozzá tartozik, hogy már 30 hetesen bő 3 ujjnyi volt a méhszájam, így több óra vajúdást "megspóroltam". 35 hetesen szültem :) Izgi volt.

Budapesten az akkor még MÁV kórházban szültem, most ÁEK azt hiszem. A másodikat a Szent Imrében szültem, mindkét kórházat nagyon tudom ajánlani!

2017. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!