Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár közben, és után...

Császár közben, és után vérátömlesztés volt valakinek?

Figyelt kérdés
Egy hete sürgősségi császárom volt.Műtét előtt is vesztettem vért és közben is.Kaptam vért műtét alatt és után,de én nagyon gyenge vagyok még mindig.Szédülök és rengeteget alszom.Mennyire természetes ez?Doki szerint sok vért vesztettem,de ahogy olvasgattam senki nem volt ilyen komás.
2019. jún. 14. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is számít mennyit vajúdtál, én ugyan vért nem kaptam,mert nagy ampullákban kaptam a vasat vénásan. Különösebben sok vért nem vesztettem, de a nagyon hosszú vajúdás után (császárral végződött) annyira kimerült voltam,hogy egy napot végigaludtam. Úgy ébresztettek mikor hozták a babát,mert annyira mélyen aludtam, nehezen keltem fel,mert nagyon szédültem, a vérnyomásom nagyon alacsony volt.
2019. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, és altattak is. Utána talán egy hónapig rengeteget tudtam volna aludni.
2019. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vajúdtam,altattak kb 30 perces műtét volt,a pici meghalt a hasamba, ezért volt a sürgős császár,kb 1 órát véreztem a műtét előtt erősen.
2019. jún. 14. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom a lelki állapotod is közrejátszik, nem lehet egyszerű feldolgozni ezt. Sajnálom!
2019. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kolleganom volt igy. Elmondasa alapjan pont ugy volt, mint te. Pihenj amennyit tudsz, hamarosan rendbe jossz.
2019. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En kaptam,3 császár után és rendszeresen kapok betegség miatt.

Mindig megvisel, alszom utána. Szerintem nincs ezzel baj.

De azért lassan mulnia kell a fáradtság a.

Részvétem neked!

2019. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívből sajnálom! Egy ismerősöm is hasonlóan járt egy hete, neki a méhlepény szakadt le, pedig napokon belül szült volna. Nagyon sok erőt kívánok nektek!


Teljesen természetes ez a fáradtság, egyelőre aludj amennyi jól esik. Aztán lassan érezni fogod ahogy kezd visszatérni a fizikai erőd. Adj magadnak időt, nem megy máról holnapra.

2019. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!