Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiírnád facebookra (sok...

Kiírnád facebookra (sok ismerősöd van), hogy 6 perces fájásaid vannak, majd 4 perces fájásaid, stb?

Figyelt kérdés
Láttam ezt valakinél,és szerintem ez már ultragáz.
2019. jún. 14. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy írnám, ez tényleg gáz.
2019. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Még azt sem tettem közzè, hogy terhes vagyok...
2019. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem aki a 4 perces fajasokat kiírja az nem vajudik.
2019. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Még a terhességemet sem írtam ki.

Viszont vannak olyan facebook csoportok amik kismamáknak vannak, annak megfelelően, hogy mikorra vagy kiírva, így veled egyidős terhesekkel tudod megosztani a tapasztalataidat. Itt egy régóta összeszokott csapat van és sokan írták már már ki, hogy elfolyt a magzatvíz, X perces fájások vannak stb. Itt nem érzem gáznak. Eddig is támogattuk egymást, a szülésnél is drukkolunk mindenkinek aki kiírja előre.

2019. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Ténylegesen nem foglalkozom avval, hogy ki mikor és mit csinál, pláne egy kvázi vadidegen, de egy dolgot valóban nem értek. Miért gondolja azt bárki, hogy kíváncsiak más emberek (a konkrét családtagjain kívül, akikkel bizonyára amúgy is kontaktban van)arra, hogy mit eszik, milye fáj, mi tört el, milyen a kölke, mekkorát nőtt, eljegyezték, kirándulni volt, lediplomázott és sorolhatnám a végtelenségig? Akárhány like és komment is érkezik, a kutyát nem érdekli, mi ez XXI. századi beteges közléskényszer? Egyértelmű, hogy sem bosszankodni nem fogok rajta, sem foglalkozni vele, de eskü tényleg szeretném megérteni. Miképpen gondolhatja bárki is azt, hogy a közvetlen környezetén kívül bárkit is érdekel az öröme/nyomora.
2019. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
57%

Hát az fura lenne,valószínű elcsodálkoznának!Fiú létemre!😉

Amúgy meg úgy gondolom eléggé nem tartoznak az ilyen dolgok másra! Nem tudom ki kiváncsi rá, a párján kívűl ennyire a részletekre!

2019. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Van ilyen ismerősöm, bar nem ennyire durván csapatta, csak azt, mikor elindultak, majd a kórházból a szülőszobáról irt, aztán miután megszült.

Ő dolga, mit csinál, de számomra nem egy olyan dolog, amit közölnék.

2019. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
En meg pocakos fotot sem tettem fel, viszont kovetnem az ilyen posztot :D
2019. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Gyerek megszületett valahogy,aztán jött a fotóáradat.

Csak egyet nem értek : ha véletlenül komplikáció adódik közben,esetleg a gyerek meghal közben,mit írt volna ki a végére ?

2019. jún. 14. 18:45
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Láttam már olyat, hogy a kislánya haláltusáját írta ki.

Régóta beteg volt, a város gyűjtést is rendezett számára. Gondolom úgy érezte, hogy ezért cserébe tudatja azokkal, akik drukkoltak a kislány gyógyulásában.

De számomra akkor is bizar volt, hogy a város csoportjába írogatta.

Az általad említett is az. Jó dolog osztozni örömben és bánatban, de maradjon ez még szűk körben. A facebook nem az.

2019. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!