Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még egy hetem van a szülésig,...

Még egy hetem van a szülésig, de már nagyonn türelmetlen vagyok, attol félek tul is hordom, azt nehezen viselném már el, nincs valami modszer amitöl hamarabb megindulhatna a szülés?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer a szexet és a fűszeres ételeket olvastam!

De ha tovább hordod egy picivel kórházban úgyis meginditják legalább is itt kint nálunk úgy működik

2010. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én túlhordtam a babámat pedig próbáltam a lépcsőzést,a fűszeres ételeket, stb.. de semmi nem jött be így az 5-ik nap befektettek a kórházba és reggel tettek fel zselét ,amitől éjjel elfolyt a magzatvizem és reggelre már kint volt a picurim.Én is nehezen viseltem a túlhordást mert már nagyon türelmetlen votam de visszagondolva örülök ,hogy a kórházban indult el az egész valahogy nyugottabb voltam.Kitartás és türelem :)
2010. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is túlhordtam 3 nappal, pedig lépcsőztem, sokat sétáltam. Nem tudom összefügg-e, de a szülésem előtti este egy jót szeretkeztünk (azt mondták megindítja) és másnap meglett. Lehet, hogy amúgy is megszületett volna.
2010. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én majdnem 2héttel hordtam túl a kisfiamat. Én lépcsőztem, takarítottam, bizergéztem a mellbimbómat, ittam az alkoholmentes bábakoktélt, fűszeres kaját ettem, de csak nem indult. Végül burokrepesztés és oxitocin indította el. Szép és könnyű szülést/születést Nektek!
2010. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem anno nagymamám mondta, hogy vigyázzak, mert a hideg víz görcsöket okozhat! És én amikor terhes voltam, a 39.héten bebizonyítottam magamnak hogy tényleg:). Ugyanis nagyon forró augusztus 2-i nap volt, és beleálltam otthon a medencénk jéghideg vizébe.....annyit éreztem hogy begörcsöl a hasam, 10 perces fájások, kórház, szülés! Mindez 4és fél óra alatt.
2010. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!