Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a rendes méhössze...

Milyen érzés a rendes méhösszehúzódás?

Figyelt kérdés

Éjjel most már szinte folyton fáj a hasam... Alhasból indul és kisugárzik derékba, ágyékba, combba.

De nem mérhető, hanem sokáig fáj folyamatosan. És nem is olyan erős, mert idővel visszaalszom. Reggelre, napközben semmi bajom.

Honnan fogom tudni, hogy tényleg elkezdődött a vajúdás? Fel fogom ismerni? Másmilyen lesz? Viszonylag magas a fájdalomküszöböm.

Első baba, fogalmam sincs, milyen lesz...


2019. jún. 25. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hidd el érezni és tudni fogod.Az nem folyamatos lesz,hanem rendszeres. Nekem először fél óránként jelentkezett,majd csökkent.5 perceseknél indultam a kórházba.

Nem fogod összetéveszteni semmivel,sokkal jobban fáj és már nem alszol vissza :)

2019. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudok bíztatót mondani. Nekem az első babával ilyen egybefüggő, de nem erös fájásokkal indult a dolog. 1 napja fájt így, mire bementünk a kórházba, addigra gyakorlatilag kitágultam teljesen. Szóval én nem éreztem egyszer sem, hogy na most ez az igazi fájás.
2019. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek vannak nekem is.

Kerek 35 hetes vagyok kb haromnegyed ujjnyira nyitva.

Anyukamnal is úgy jott hogy végig fajt neki nem volt megallas. 2 napja fajt neki mire bement a korhazba mar teljesen nyitvavolt.

Szerintem erted h mikor jott el a pillanat. Gyors es konnyu szulest neked :)

2019. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülésig a jósló fájásaim erős has keményedések voltak, az egész hasam befeszült, fájt stb. Na szüléskor az igazi fájás teljesen más volt. Egyáltalán nem a hasam bán éreztem, hanem a derekamban, főleg az oldalamba nyílalt nagyon erősen a fájdalom azt hittem megpusztulok, így mindig egyik oldalamrol a másikra forgolodtam vajúdáskor, mert úgy elviselhetőbb volt mint mondjuk háton fekve. Csodálkoztam is, azt hittem olyan lesz mint mondjuk egy menstruációs görcs, hogy a hasadba érzed. Ennek ellenére nekem a derekam és az oldalam akart majd leszakadni vajúdáskor.
2019. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy?
2019. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!