Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A méhösszehúzódás szüléskor...

A méhösszehúzódás szüléskor milyen érzés?

Figyelt kérdés
A szülés elején,közepén,végén? Pl.elején tompa,végén inkább görcsszerű,mint a menstruációnál vagy végig egyforma érzés?
2013. nov. 23. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tompa, menstruációs görcs, amit legerősebb görcskor szoktál érezni. Mikor meg kell pl. álnod, mert lépni nem bírsz tőle.
2013. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem erre hasonlított. Vártam a mindenhol olvasott mensis görcs érzést, de nekem beszakadt a derekam és úgy éreztem, mint ha valami kés lenne a hüvelyemben. Később jöttek görcsszerű érzések is, de ez végig megmaradt mellette. Levegőt nem kaptam, annyira rossz volt.
2013. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az nem mindenkinek ugyanolyan érzés.ezért is nehéz megfogalmazni. nekem az elején mensi szerű görcs ,ami egyre jobban erősődött,és később nekem is nagyon fájt a derekam-ami rosszabb volt mint a fájás.
2013. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan olyan volt, aminek hívjuk. Éreztem, hogy összehúzódik a méhem.
2013. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mintha valaki erősen gyömöszölné össze a méhemet. Én majdnem végig ezt éreztem. Vártam a mindenhol fáj fájást, mert azt mondták, hogy akkor szóljak, mert az a vajúdás, hát nekem ilyenem nem volt, így majdnem egy sima kórteremben szültem meg. A legesleges legvégén volt annyi változás, hogy akkor már azt éreztem, hogy szétrobban a méhem, ekkor szóltam a szülésznőnek, hogy valami nagyon nem stimmel. Rohantunk a szülőszobára (vagyis hát húztak, vontak, hogy menjek már, mert már ez nem ment könnyen) és kezdődött is a kitolás.
2013. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!