Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A placenta a mellső falon...

A placenta a mellső falon tapad fedi a mèhszájat?

Figyelt kérdés
Ez nagy baj? lehet szex? Nekem a doki nem mondta hogy nem de sok helyen olvasom hogy tilos de nem értem miert a neten tusom meg hogy ez ilyen komoly

2019. jún. 26. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Mellsőfaon nincs méhszáj


Ha "elöl"

Helyezkedik el, akkor fedheti..


Elvilegaz utóbbi esetben nem ajánlott.. Szóval, ha ott lenne, már szólt volna a doki

2019. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1, ha hallgattál volna... 😉

Kérdező, először is ne izgulj. Másodszor, mennyi idős a terhesség? Az elején ez viszonylag gyakori, de az esetek nagy százalékában ahogy nő a méh, feljebb “mászik” a méhlepény is. Nekem első babával 28 hetesen rálógott a méhszájra, 32 hetesen már a közelében sem volt. 😊

Szexről, normális életről nem voltunk letiltva, óvatosabbak voltunk, ennyi.

2019. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12 hetesen nekem is fedte, ugyanez volt s leletemen, amit írtál. Doki azt mondta semmi sex, emelés, megterhelés. 18 hetesen már csak siman mellsőfali volt, szóval feljebb ment 🙂
2019. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves masodik akkor ha óvatosak vagyunk szabad? Különben mar mondtak volna hogy nem?
2019. jún. 26. 13:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja amugy 12 hetes uhn irtam a papirra de nem mondtak hogy baj lenne csak kerdezte verzek e de nem
2019. jún. 26. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem mertem szexelni. Viszont a lepény feljebb került idővel. Én a helyedben rákérdeznék a dokinál.
2019. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha csak mashogy kenyeztet? :)
2019. jún. 26. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, mellso falon es az alja teljesen fedte a megszajamat. Nem volt belole semmi gondom, soha egyszer egy verzes se, de ez szerencse volt. 2 honapot fekudtem a terhespatologian szules elott (teljesen mas okbol) es a szobatarsamnak is detto ez volt mellso falon megszajat fedve, o rendszeresen verzett azert fektettek be.

Csaszar lett a vege nalam, ami elott kozolte a doki, h nem akar megijeszteni de ilyen lepenynel elofordulhat, h sulyos verzes lep fel mutet kozben, akkor pedig ki kell venni a mehemet. Hal isten erre nem kerult sor minden rendben ment.

Na mar most az enlitett szobatarsamat egyik nap elontotte megint ver, toltak a mutobe es sajna o nem uszta meg, kivettek a mehet.... 26 hetes volt.


Osszegezve, ez nem tul szitu, de az esetek tobbsegeben nem lesz belole komoly baj, foleg ha jo dokid van, de azert nem art az elovigyaztossag. Nekem szex es megerolteto mozgas tilalom volt

2019. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Orgazmus nagyon tilto listas mehszajat fedo lepennyel, mert az osszehuzodast okoz, ami megcincalja a lepenyt es verzes lephet fel, vagy akar le is valhat a lepeny.
2019. jún. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat ugyanis ezt nem mondta a doki es ha nem nèzek utána ki tudja mi lett volna jézusom jobb lessz ha ujat keresek ez így nem jo.
2019. jún. 27. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!