Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elofordult mar vkivel, hogy a...

Elofordult mar vkivel, hogy a lepeny teljesen fedte a mehszajat, de nem lett baj?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy volt verzes, de sikerult benttartani a babat es nem lett baj?

2019. márc. 30. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez volt.A 25.héttől véreztem miatta,de olyan szinten voltam veszélyeztetett,hogy csak wcre kelhettem fel szinte meg tusolni. A császár pedig ilyenkor elkerülhetetlen ugye. A babának nem lett semmi baja,veszélyezve is csak akkor lett volna,ha nem tartom be az előírtakat
2019. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az kemény... és kh-ban is kellett lenni?
2019. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem 12 hetesen öntött el a vér, de úgy, hogy mindenem elázott bokáig, és az orvos is vödröt kért alám a vizsgálatnál. A lepényből véreztem, ami teljesen a méhszájon volt.

Azonnal ott is tartottak a kórházban. 3 hetet voltam bent. Addigra már csak a méhszáj peremén volt a lepény, és a terhesség előrehaladtával teljesen el is távolodott tőle.

Egészséges babám született végül, pedig amikor bekerültem, vetélésnek kezelték. Nem ihattam, ehettem, kórházi hálóinget adtak, ami alá nem vehettem bugyit; amikor rákérdeztem, hogy 'miért?', a 'kedves' nővérke csak annyit mondott; 'úgyis nem sokára megy a műtőbe'...

2019. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pfff de gáz...
2019. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!