Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta fedi a méhszájat?!

Placenta fedi a méhszájat?!

Figyelt kérdés
Tegnap enyhe barnázással mentem be a kórházba /15hetes terhes vagyok/ ahol kiderült hogy a placenta fedi a méhszájat. Nem igazán hallottam még erről hogy ez mivel jár azon kívül hogy vérzéssel. Erről szeretnék tapasztalatokat kérni. Az orvis meg is ilyesztett kicsit hogy egész nap feküdjek ha nem muszály fel se keljek. Ugye ez nincs hatással a babámra? Lehet ebből baj?
2016. nov. 10. 09:41
 1/2 anonim válasza:

Velünk is ez van(3 hét múlva császároznak). Mivel rossz helyen tapadt meg, ezért megnő a vetélés esélye. Szerencsére a terhesség előrehaladtával nő a méh, így feljebb húzódhat. Ebben kell reménykedni. A dokim ezeket mondta:

Nincs szex, ugrabugra, emelgetés, feküdni a lehető legtöbbet.

2016. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első babánkat várjuk, és ugyanígy voltam én is, 2x véreztem be miatta. Meg is ijedtem, futottunk be a kórházba, azonnal ultrahang, de megnyugtattak, a babával minden rendben csak fedi a méhszájat a lepény.

Szintén semmi szex, emelgetés, rengeteg pihenés és 3x2 MagneB6! Azonnal ki is írtak táppénzre.

Szerencsére amikor a 16-18.héten mentünk a következő UH-ra már felkúszott a fundusba a lepény, és nem okozott több gondot, ezen kívül teljesen komplikáció, és panaszmentes a terhességem.

Amikor jobban elkezd majd a méhed nőni elfog menni az útból, és nem kell aggódni miatta, ritkább esetekben van amikor el sem moccan onnan, és akkor semmiképp nem szülhetsz természetesen.

Ne stresszelj rajta, csak pozitívan, és arrébb kúszik ne aggódj.


35hkm

2016. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!