Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti melyik korhazba szultetek?...

Ti melyik korhazba szultetek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imre. Ügyelet. 2x. Legeslegjobb orvosok. Ellátás perfekt. 1 bajom vokt, az ételek mennyisege es minosege... a feggeli es uzsi pocsek volt az ebédnek kb a feke eheto de minden mas remek volt.
2019. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Margit. Segítenek, főleg a kórházi védőnő! Korrekt ellátást kaptam.
2019. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Baja Szent Rókus kórház. Elégedett voltam,csak az étel volt kevés és pocsék.
2019. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Margitban (Bp) , minden ok volt!
2019. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szt Imre


Csecsemősök elég gázok...



Szülészet szuper...


Étel kevés


Szerintem ehető

2019. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Győri..

Csecsemősök és higiénia csapnivaló.

Orvosok és a szülésznők és a nővérek viszont egytől egyik kiválóak és emberségesek.

2019. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem lényegtelen mi hol szültünk ha te máshova tartozol vagy máshol van orvosod.


Amúgy Szolnok, és soha többé.

2019. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mosonmagyarovár Karolina Kórház. Dokik, szülésznők tökéletesek, ügyeletben szültem, egy szavam nem lehet rájuk, szakmailag toppon vannak és kedvesek is. Csecsemősök nem erőltették meg magukat-mondjuk engem nem zavart. A tisztaság is rendben volt, minden szobához külön fürdő, minden nap takarítottak 🙂
2019. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha most itt jót írnak a debreceni kórházról akkor odamész szülni akkor is ha pl. soproni vagy?

Nem lenne eszesebb dolog leírod legalább a várost ahol érdekelt vagy? Vagy hogy mely kórházban fogsz szülni?

2019. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Debreceni Klinika. Csecsemősök semmit sem mutattak meg...kaptam egy füzetet a szoptatásról...nem sokat értem vele. Besárgult nagyon...az egyik éjszakáshoz vittem etetni(nem volt semmi tejem) ő nagyon normális volt,a másik pedig leb*szott másnap,hogy minek viszem hozzá a gyereket. Hiába magyaráztam, hogy a kolléganője úgy ítélte meg hogy szükség van rá. A nővérek,szülésznők,orvosok aránylag normálisak voltak. Én kikészültem a pár nap alatt,annyira, hogy csak 2 héttel később lett tejem a sok stressztől, akkor meg már fejnem kellett mert a mellemet nem fogadta el. Egyébként sürgősségi császárral szültem 31 óra vajúdás után, és az is komplikált volt,mert keringési zavarom lett,altattak ébredés után pedig MRI. Nem láttam a gyereket 10 órán keresztül,pedig akkor már teljesen magamnál voltam és kértem, hogy had láthassam.Másnap reggel kaphattam meg csak. Mindenesetre legközelebb ugyanitt szülök mivel itt van csak PIC Debrecenben és sajnos a kislányom születésénél is szükség volt az ellátásra. Nekem ő a legfontosabb. Én meg azóta kihevertem. Legközelebb fogadok orvost, hátha így nem lesz ez. Egyébként én normálisan tisztelettel beszéltem mindig velük mégsem ezt kaptam vissza. A legnormálisabbak komolyan mondom, hogy a takarító nénik voltak. Az egyik látta, hogy nagyon nehezen mozgok és hulla fáradt vagyok(rengeteg vért vesztettem). Azt mondta, hogy figyel addig a babámra még kivánszorgok enni. Nyitott ajtónál láttam, ahogy beszél hozzá én meg végre nyugodtan meg tudtam ebédelni.
2019. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!