Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zárt, hátul levő méhszájjal...

Zárt, hátul levő méhszájjal járt már így valaki?

Figyelt kérdés
40+4 napos vagyok, a doki szerint teljesen éretlenek a dolgok a szüléshez, a méhszáj zárva, totál hátul... Volt más is így? Beindulhst magától? Van rá valami praktika?
2019. júl. 2. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen én. Nincs rá praktika (legalábbis amit lehetett kipróbáltam semmi nem használt inkább kíméld meg magad). Beindult magától viszont 2nap vajúdás után megcsászároztak mert nem tágultam.
2019. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen


Minden praktika tesztelve


Elindult 41+1-en minden előjel nélkül

4 h alatt kitágultam

2019. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huu, nagyon köszönöm
2019. júl. 2. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Jártam. Elfolyt a víz, 11 óra vajúdás után is zárt voltam. Császár lett.
2019. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fiatallányka ***** válasza:

Szülés előtti napon ugyanígy voltam. Másnap reggel elfolyt a magzatvíz és délben már meg is született a fiunk természetes úton.

A dokim azt mondta ha nem ő vizsgál előző nap el se hiszi. 😂

Könnyű szülést! ☺️

2019. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Olyan hátul volt a méhszáj, hogy kézi vizsgálattal szinte el se érték. A magzatvíz meg ömlött. A mai napig se tudom, hogy miért volt ez...
2019. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!