Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2000-es zárt méhszájjal is...

2000-es zárt méhszájjal is elfolyhat a magzatvíz vagy az csak akkor, ha már nyitva vagyok valamennyire?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze hozzá. 3000-essel is elfolyhat. Nem kell nyílni szülés előtt. Vajúdás alatt kell. Akár egy órával a szülés beindulása előtt is lehet valaki teljesen zárt és utána akár néhány órán belül megszülhet. A korai tágulás nem jelent semmit, ahogy a vajúdás alatti sem lineáris. Teljesen egyéni.
2015. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elfolyhat...
2015. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én vagyok rá a példa. Pont aznap, amikor elfolyt a víz, mondta a doki, hogy C2000-es a méhszáj és zárt vagyok. 16 óra múlva már babáztam. :)
2015. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs köze hozzá. A magzatvíz azért folyik el, mert megreped a magzatburok, nem azért mert nyitott a méhszáj.

Nekem teljesen zárt volt még amikor elfolyt.

2015. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező arra gondolt hogy ha teljesen zárt akkor vajon ki-e tud folyni a víz.


Igen kitud folyni. A zárt méhszájat ne úgy képzeld el, hogy totál be van záródva. Egy kicsi rés mindig van, és a viz simán átfolyhat rajta, tehát igen úgyis elfolyhat ha zárva vagy kedves kérdező :)

2015. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, erre gondoltam, köszi a válaszokat
2015. jún. 26. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Zárthméhszájnál folyt el a magzatvized?
2022. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!