Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar után a 2. Baba beindul...

Csaszar után a 2. Baba beindul hat magatol?

Figyelt kérdés
1. Babaval indítottak de arra sem reagaltamígy csaszar lett! Jó lenne ha természetesen tudnék szülni de hogyan érjem el h beinduljon? 40. Hetig vár velem doki! Van jó tanàcsotok? ;)
2019. júl. 2. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen!
2019. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Első babámat 41. héten indították, császár lett. A második 14 hónapra rá 38+4-en született vbac. 😊
2019. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig sajnos nem kaptam választ! Érdekes mert nekem mindenhol azt mondták 2 éven belül csaszar után nem engednek természetesen szulni a heg miatt! Fura h neked megengedte szerintem veszélyes. De a kérdésem inkább arra irányul h hogyan lehet elkerni h beinduljon
2019. júl. 3. 07:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet befolyásolni. Ha indulni akar, indul. Az ismételt műtét pedig siokkal nagyobb arányban okoz komplikációkat, mint amekkora a hegszétválás kockázata.
2019. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beindult magatol, elfolyt a viz 37+1-en :) pulsatillat szedtem ill par homeos bogyot, vmint malnalevel teat
2020. márc. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!