Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a körülmények,...

Milyenek a körülmények, emberek az Uzsoki szülészetén? Hogy zajlik ott egy szülés?

Figyelt kérdés

Fogadott orvosom van, szülésznőm nincs. Érdekelne, hogy milyen a szülőszoba, milyenek a szülésznők, csecsemősök, kórtermek, szóval minden, ami fontos lehet.

Előre is köszönöm a válaszokat. 32 hetes kismama


2008. nov. 13. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem semmivel sem volt gond, szülésznők jók, szülőszoba is oké bár mikor már odakerültem nemigen érdekelt milyen a csempe stb. alternatív szobát nem láttam. Mondjuk otthon jobb vajudani és a végére bemenni csak.

Csecsemősök jók, ha gondod van kérdezni kell! Nővéreket rendesek aranyosak ha nincs bajod nem látod őket.

Szobák mind babásak már egy van ami nem az. Ha nem birod az éjszakákat visszatolhatod a babát a csecsemősöknek.

Amugy meg csak három nap az egész:-)) Ha minden jol megy:-)

2008. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont 1éve szültem ott császárral és csak jókat tudok mondani. A szülésznők rendesek, normálisak.A csecsemősökről se tudok rosszat mondani. Szobák között van fizetős, az ár attól függ, hogy hány személyes. Szülőszoba is nemrég lett felújítva. Ha ott szeretnél szülni akkor az orvos megmutatja a kórtermeket...stb. Nálam így volt.
2008. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom olvsod e a válaszokat de elköltözik/költözött a nőgyógyászat mert a főépületben megsüllyedtek a falak. Igy lehet kicsit más lesz a felállás.

2008. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!