Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek bent volt a férjetek...

Nektek bent volt a férjetek mikor szültetek? Mit csinalt? És nem bánta meg?

Figyelt kérdés
Már nem sokára szülök de nem tudom mi lenne jobb ha ott lenne vagy nem
2019. júl. 11. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekem mindkét alkalommal benn volt. Hatalmas erőt adott, ami a 2.szülésnél kellett is, mert ezerszer borzalmasabb volt az elsőnél. Nem bánta meg egyik alkalommal sem, sőt sokkal szorosabb lett a viszonyunk.
2019. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Bent volt, ikreink születtek. Fogta a kezem, simogatott(a fejemet leginkább). Támogatott. Nem bánta meg, és én sem bántam meg. Most várom a kistesókat, és náluk is bent lesz.
2019. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Az enyem egyszer sem volt bent , nem is akart es en sem szerettem volna hogy ott legyen sem o sem mas rokon vagy baratno. Szamomra ez egy olyan dolog ami csak ram tartozik de ha utanna megkerdezik hogy mi hogy volt szivesen meselek , de pont akkor zavarna a jelenletuk , nem tudnek koncentralni , meg lehet hogy idegesitenenek a beszedukkel vagy ilyesmi .
2019. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Nálam bent volt és bölcsen nem mondott semmit, csak fogta a kezem. Bent szeretne lenni a következőnél is, igazából a baba miatt, nem miattam. Nekem nem volt fontos, teljesen kizártam maham körül a világot.

Utólag neki is megköszöntem, hogy hallgatott. Nagyon zavart volna.

2019. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Mindkétszer bent volt, egyàltalán nem bánta meg! Csak azt sajnàlja, hogy nem vághatta el a köldökzsinórt és nem tapogathatta meg a placentát - pedig nagyon foglalkoztatta milyen lehet -.-

A második baba végig nála volt amìg engem varrtak, végig ott állt mellettem, fogta a kezem, adott inni ha kértem.

Semmiképpen nem akartam ezt nélküle végigcsinálni!

2019. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Én is vaciláltam előtte, de aztán arra jutottam, hogy van olyan a kapcsolatunk, hogy ha bármi történik ott, azt el fogja bírni. Egyébként is, nekem biztonságérzetet ad a jelenléte. Mindenre felkészítettem, hogy lehet hányás, kaki, pisi, hörögve ordítás, ájulás és jó eséllyel nem leszek önmagam. Ebből csak annyi történt, hogy mikor beértünk a kórházba és megkaptam az ágyam, akkor 1x hánytam, valószínűleg az izgalomtól. Ő hozott nekem vesetálat. Ennyi. Végig magamnál voltam és csendes, tiszta, könnyű szülésem volt. Neki is nagy élmény volt, azóta is mondogatja milyen ügyes voltam és nekem is nagy segítség volt mikor zuhany alatt vajúdtam, hogy ott volt és segített, locsolta rám a vizet ahol éppen jól esett. Nem bántuk meg, hogy így döntöttünk.
2019. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem volt, nem szerettem volna, hogy ott legyen, ő sem akart bejönni. Semmi gond nem volt ebből, sőt.

Jobb apa nem is lehetne.

2019. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Bent volt, nem bánta meg, de mivel egész éjjel vajúdtam, szanaszét unta magát, és reggelre éhenhalt. 8-kor, nyitásra elrohant a büfébe, 9-kor megszületett végre a lányunk. :)

Amúgy simogatott, fogta a kezem, hívott valakit, ha kellett, kikísért pisilni.

2019. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Off: 2/7-es válaszoló: mindkétszer ikrek? Ez hogy sikerült? :)


On: benn volt a férjem, de sokat nem tudott segíteni fizikailag. De lelkileg rengeteget jelentett!! Sajnos a vége császár lett. Attól iszonyat féltem. Az egyetlen dolog, ami megnyugtatott, az volt, hogy a férjemnek adták oda a lányunkat!

Valamint: én nagyon rosszul voltam a császár után (remegés, erős légszomj, elkékülés) órákig. Amíg jobban nem lettem, ott lehetett a férjem velem az őrzőben. Azóta is örök hála érte!!

2019. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 11 órát vajúdtam.
2019. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!