Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek bent volt a férjetek...

Nektek bent volt a férjetek mikor szültetek? Mit csinalt? És nem bánta meg?

Figyelt kérdés
Már nem sokára szülök de nem tudom mi lenne jobb ha ott lenne vagy nem
2019. júl. 11. 10:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, nem tudom hogy sikerült. 😂 De örülünk neki nagyon.
2019. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Megint 2-es vagyok. Ráadásul először két fiunk, most meg két lányunk lesz. ❤️
2019. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok, 2-es!!!! :D
2019. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2019. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es, te egy hero vagy, le a kalappal, gratulálok😊
2019. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Hero azért nem vagyok. XD
2019. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Bent volt, gyors szülés volt.


Legyezett mert nagyon meleg volt, masszírozta a derekam, amikor nyomni kellett fogta a fejem es állítólag velem együtt nyomott😂


Nem bánta meg, nem lett rossz hatással a kapcsolatunkra, és a második baba születésénél is szeretne ott lenni, jelenleg 16 hetes kismama vagyok

2019. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bent volt,igaz császár lett a vége,de utána nem igazán tudott nőként tekinteni rám(nem én eröltettem)szét is mentünk 2 évvel később
2019. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Rettentően emberfüggő. Mivel nem ismerjük a férjedet, nem tudjuk, hogy ő hogyan reagálna.


Kiindulásnak azt gondold végig, hogy a testnedvekre hogy reagál. Rosszul lesz-e, undorodik-e tőlük?

2019. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem idozitett csaszarom volt. Hetfon 10 orara volt kiirva. Kocsival 2.5 orara volt a korhaz az otthonunktol.Reggel 7kor a szomszedot kellett hivnom, mert a parom nem vette fel a telefont.Kiderult, hogy aludt. Persze en kiakadtam,mert a mutetet sem lehetett elhalasztani, se kesobbre tenni. Annyira duhos voltam ra, hogy meg azt is megfogadtam, hogy a gyerek kozelebe sem johet.De az utolso pillanatban beesett, minden duhom elszallt, es nagyon jo volt hogy ott volt. En az utrol kerdezgettem egyszer csak a baba felsirt.Sirtunk mi is , eletem legboldogabb pillanata volt. Es jo erzes tudni, hogy neki is orok emlek marad. Igaz, 7 evvel a szules utan lelepett egy masik novel, ugyhogy a happy and nem is annyira happy.
2019. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!