Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után néhány nappal...

Szülés után néhány nappal kisujjnyi alvadt vér darab normális ha kijön a hüvelyből?

Figyelt kérdés
Jól érzem magam, lázas nem vagyok.
2019. júl. 15. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen normális. Ahogy az is az lesz, ha elmúlik, de szoptatások után elönt majd a vér.
2019. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Igen normális, és nyugi nem fog elönteni a vér ez nagy baromság volt most kedves első! Nőgyógyász vagyok, bizonyosan állítom hogy ritka aki nagyon vérzik a szoptatás után. 20 éves praxisom alatt kb 3 alkalom volt amikor ilyen problémával jött az anyuka. Semmi probléma, ez a bennmaradó vér származhat több okból is ami majd később "lökődik" ki megalvadva. Ha egyéb problémát tapasztalsz vagy esetleg görcsölést,több alvadt vért akkor fordulj orvoshoz mert más is állhat a háttérben. Minimálisan ez teljesen természetes,vajúdás illetve a szülés során alapból vérzés van,van akinek minimálisan és van akinek picit több, függ a vajúdás idejétől és a szülés hosszától/mértékétől. Valószínűleg abból maradt ez benn és valami oknál fogva most jött ki. Ha nincs egyéb tüneted akkor meg nyugodhatsz.
2019. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Kedves utolsó, az orvosi egyetemen ezért az áltudálékos fogalmazásért páros lábbal rúgták volna kifelé. Nem értem, kötelező volt neked olyannak tanácsot adni és hazudni, amiről fogalmad nincs? Inkább figyelj oda az órán, a tanító néni mérges lesz.
2019. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*olyan dologban tanácsot adni
2019. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Normális, még egy-kér hétig jöhet alvadt vér, de ha görcsölés is jelentkezne, vagy nagyobb darab akkor menj vissza az orvosodhoz egramm cseppet fog felírni, az összehúzódásokat idéz elő a méhedben és könnyebben jön ki a bent megalvadt vér.

Velem is így volt, szülés után kicsit előre esett a méhem, így nem tudott megfelelően ürülni, ezért kellett ezt a cseppet szednem. A 6 hetes kontrollon már nem látszott semmi :)


Egyébként ha bármi aggájod van szerintem hívd fel a dokit akinél szültél. :)

2019. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 héttel szülés után jött kis egy fél ökölnyi valami.Egyből doki,azt hittem lepénymaradék,mert görcsöltem,de aztán ahogy kijött megszűnt. Ott mondták,hogy alvadtvér volt csak jól megtapadt valahol.Elég undi volt
2019. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2es nem beszélek hülyeséget. Az első pár hétben minden szoptatás után nagyobb adag vér öntött el, és képzeld a nőgyógyászom azt mondta, hogy teljesen normális, mert a szoptatás méhösszehúzódásokat idéz elő, így távozik a vér. És képzeld, ő tényleg nőgyógyász már legalább 20-25 éve😱

Bírom, mikor az ilyen kérdéseknél mejelenik egy 'nőgyógyász', és beokoskodik. Tapasztalatból beszéltem.....

2019. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!