Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni fertőzés?

Szülés utáni fertőzés?

Figyelt kérdés

Egy hete szültem és ma értesítettek a kórhazból,hogy a szülés masnapjan levett hüvelykenetem tenyésztése pozitív lett e colira és candidára.

Az e colira szájon át bevehető antibiotikumot kaptam,a candidara padeg Fluomizin hüvelytablettat írt fel az orvos.

Teljesen tanacstalan vagyok,hogy merjem-e alkalmazni ezeket a gyógyszereket.Hozzáteszem,hogy nem az én dokim írta fel őket,mert ő közben szabira ment.A másik dokival nem is beszéltem,csak a nővér hívott fel,hogy pozitív lett a tenyésztésem és fel vannak írva a gyógyszerek.

A szájon at bevehető antibiotikummal kapcsolatban aggódom,hogy nem ártalmas-e a babámra,akit ugye szoptatok.

A hüvelytabit meg nem tudom elképzelni,hogy hasznalhatnam,mivel szülé után egy héttel értelemszerűen elég erős gyermekágyi vérzesem van.

Valakinek hasonló tapasztalat esetleg?



2019. júl. 17. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Itt meg tudod nézni a hatóanyag alapján, hogy mennyire választódik ki az anyatejbe,mennyire biztonságos.


[link]

2019. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a linket!

Begepeltem a gyógyszer nevét,az jött ki,hogy nem ártalmas a babara nezve.

2019. júl. 17. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván annak tudatában írták ezeket a gyógyszereket fel, hogy tudták, hogy szültél. Tehát nyugodtan beveheted őket. És sokkal többet ártanál, ha nem vennéd be. Ezek igen komoly gyulladást tudnak okozni, amivel lazán visszakerülhetsz a kórházba és akkor tényleg nem tudsz szoptatni.

Viszont a hüvelykúp meg hülyeség, azt vérzés mellett nem is használhatod, mert nem szívódik fel a hatóanyag belőle. Nem fog semmit használni. Kérj szájon át szedhető gombaölőt, menj vissza az orvoshoz!

2019. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) 1#
2019. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!