Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki szuleszeti osztalyarol?

Uzsoki szuleszeti osztalyarol?

Figyelt kérdés
Most fogok itt eloszor szulni es felek nem ismerek egy orvost szulesznot sem es egy ket helyen eleg roszakat olvastam de persze nem sajat tapasztalatuk volt ismik baratno testver. Engem olyan erdekelne aki tapasztalta. Nem fogadok orvost elozo babaimat vacon szultem. Es az utolso szulesem surgosegi csaszarmetszes volt de viszont most itt csaszart szeretnek kerni mivel el szeretnem kotetni magam. Hogy bannak a vajudo kismamakal ha nem fogadtak krvost szulesznot. Paromat be engedik? Elore is koszonom a valaszokat.
2019. júl. 18. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs fogadott doki nincs kérésre császár, akkor se ha el akarod köttetni magad. És átköltöztetek? Mert csak úgy, fogadott doki nélkül nem szülhetsz máshol csak a körzetes kórházadban.
2019. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016-ban szültem ott, fogadott orvos nélkül, szerintem szuper hely. Facebookon van Uzsokiban szültem csoport, érdemes belépni, sok infóval gazdagodhatsz. 14. vagy 15. kerületi lakosként szülhetsz fogadott orvos nélkül, de a lakcímkártyádon is szerepelnie kell min. tartózkodási helyként a címnek. Az elköttetés eleve egy hosszabb folyamat, azt nem elég a szüléskor jelezni, ennek érdeklődj utána. Az Uzsokiban a császár utáni hüvelyi szülést nem fogják erőltetni, ha nem szeretnéd. Eleve csak a 40. hétig lenne esélyed megpróbálni, ha nem indul be, automatikus császár lesz.Ha van még kérdésed, megpróbálok válaszolni.
2019. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Korzethez ez a korhazbtartozik
2019. júl. 19. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!