Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények tapasztalatok a...

Vélemények tapasztalatok a Sote II szülészeti osztályáról? 1 ágyas kórteremről vélemények? Oda bemehet az apuka?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemehet, de bent nem alhat. Viszont lutri jut-e egy ágyas. Van fogadott orvosod? Mert ők kapják meg első körben ezeket a szobákat.
2016. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!

Igen, van fogadott orvosom!

2016. dec. 27. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
A szobakkal es a szuloszobaval semmi gond nincsen,minden mas szamomra kritikan aluli volt mikor tavaly nyaron ott szultem. Egyedul a szoptatasi tanacsado holgybe szorult nemi emberseg, az osszes csecsemos es gyerekagyas nover(akivel en talalkoztam) ugy beszelt velunk friss anyukakkal mint a mosogatoronggyal. Sajnos nem egyedul en eltem at ilyet,a maganorvosom osszes paciense errol panaszkodott neki,ezert mar nem is praktizal a korhazban.
2016. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Ui.: en meg egyszer be nem tennem oda a labam..
2016. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2x szültem ott, első baba sima szoba (szerintem elsővel max 2 ágyasba érdemes, de ez saját vélemény), 2. baba -3 hónapja - egyágyas szoba. Első császár lett végül, 2. sima. Pozitív mindkét alkalom, a nővérek is normálisak voltak, sőt az egyik csecsemős kimondottan szimpatikus volt, beszélgettünk is. Én azt gondolom, ez hozzá állás kérdése, nyűgösebb az ember, fáradtabb, érzékenyebb stb. Barátnőmnek pl hasonló a véleménye mint az előző hozzászólónak.
2016. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!