Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korányi László kecskeméti...

Korányi László kecskeméti nőgyógyászról véleményeket várok?

Figyelt kérdés

2010. júl. 11. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
gááááááááááááááz.....válassz másikat..nekem túl hideg, és igénytelen...
2010. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kórházból ismered vagy a magánrendelőjében voltál? Nekem a külseje nem érdekel, csak jó szakember legyen.
2010. júl. 12. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! mizu azóta, hogy voltál nála?? meggyógyultál? nekem nem segített a diflucan:((
2010. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
írtam levelet..remélem átment! puszi
2010. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szakmailag is egy fos.

Akinél minden rendben van, annak jó (annak egy bába is).

Nálunk nem volt...

2013. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nála szültél? Ő volt az orvosod, vagy ügyeletes volt? Légyszi írd meg, ha itt nem akarod leírni a történeted, írj privit!
2013. aug. 1. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm szült nála, de soha többet azt mondta...
2013. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, miért nem szülne nála az ismerősöd? Légyszi írd meg priviben!
2013. aug. 9. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Én évekkel ezelőtt jártam egyszer a magánrendelésén. Fiatal voltam még nagyon, 18 éves, talán 3. alkalommal jártam nőgyógyásznál. Teljesen elbagatelizálta a problémámat, lekezelően viselkedett velem.

Aztán négy évvel ezelőtt a kórházban is volt "szerencsém" találkozni vele. Az első terhességem elején jártam, véreztem, és ezért kerültem be. Hét végén ő volt az ügyeletes. Eleve nem vette a fáradságot magának, hogy bemenjen a szobákba, minden kismamának a színe elé kellett járulni a nővérpultba (ez nekem nem lett volna gond, de azért volt egy-két túlhordásos, egyéb problémákkal küzdő kismama, akinek nem épp ez volt a szíve vágya). Mikor rám került a sor, akkor csak annyit mondott, "Ja, maga az az aligterhes?! Na, majd meglátjuk, lesz-e ebből a terhességből valami." Ennyi volt a vizit. Jelentem, lett belőle "valami": az imádnivaló kisfiam.

A dokit nem ajánlanám senkinek, bár ebből a két találkozásból az nem derült ki számomra, hogy szakmailag milyen, az viszont világosan kiderült, hogy emberileg milyen, és nekem ez épp elég...

Kérdező, szabad tudni, hogy miért foglalkoztat téged ennyire ez a kérdés? Úgy látom, még most is aktuális.

2013. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!