Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Dm bio vagy babylove tápszer...

Dm bio vagy babylove tápszer 1 hónapos babának? Volt aki ezeket adta? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Összetételét tekintve magyon jónak talalom és megbízható német márka.
2019. aug. 12. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Csak vitaminok vannak benne, azon kívül semmi, kell a galakto-oligoszacharid a babának! És omega 3nak is benne kell lennie! Válassz valami értelmesebbet, ne a babád táplálékán spórolj! Egyébként a Beba optipro csak 200 fttal drágább mint a dmes tápszer. Miért nem iratsz fel valamit?
2019. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A doki egyet ír fel attól ordít mégis erőlteti...

Azert mert 200 ftal olcsóbb hogy jössz te ahhoz, hogy azzal vádolj, hogy az életem szeme fényén spórolok????

Ha a rosszindulat fájna...

2019. aug. 12. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem rosszindulat, hanem tény. Sokkal jobbak vannak annál. És bármelyiket megveheted recept nélkül. Nem csak a dm-eser
2019. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az nem tény hogy szted a gyerekemen akarok spórolni hanem nettó rosszindulat. A nélkül az oda szúrt félmondat nelkül simán elfogadtam volna a véleményed, de azt nagyon kellett, remélem ettől most szebb lett a napod!

Mivel éltem Német o.ban tudom hogy jó minőségű dolgokat csinálnak, hadd ne kelljen már szégyelnem magam hogy felraktam egy ártatlan kérdést amire már az első válaszoló egy ilyen kedves megjegyzéssel reagál.

2019. aug. 12. 18:43
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

De érzékeny vagy, ebben mi a rosszindulat? Van vagy 100 másik tápszer amit vehetsz, de te pont a leggagyibbat akarod adni neki. Szíved joga. Ez kell hogy tápszerben legyen:

Galakto oligoszacharid

Frukto oligoszacharid

Tejsavkultúrák

Inositol

Carnitin

Omega 3

...

Ezek a dmesben nincsenek. Ha az érzèkenységed fájna...

És ha már legjobb kell akkor Beba HA supreme

HMO-human milch oligosacharid van benne, ez hasonlít a legjobban az anyatejhez. Recept nélkül kapható mindenhol.

2019. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Válassz valami értelmesebbet, ne a babád táplálékán spórolj!"


Ezt merő jóindulatból írtad gondolom...

2019. aug. 12. 19:44
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Persze hogy abból írta. A gyereked iránti jóindulatból. Jót akar neki, ha már te nem vagy elég tájékozott ehhez.

Egyébként Németországban sem a Babylove fogy a legjobban. Vajon miért?

2019. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
6 hónapos koráig milumilt irattam neki. Aztán dm-est vettem. Tapasztalat? Megeszi ezt is, nem látom, hogy a fejlődésben el lenne maradva vagy alultáplált lenne miatta.
2019. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem alultáplált, elmaradott lesz tőle, hanem az immunrendszere lesz gyenge. És ha már azért jó mert "német" márka, akkor ajánlom a német öko testet Anfangsmilch kategóriában, nézd csak meg hogy ez a menő tápszer mennyi káros anyagot tartalmaz. Sajnálom, ha rosszindulatónak tűnt a válaszom, te kérdezted mit gondolunk róla és nekem nincs róla jó véleményen. Ennyi. Minden jót.
2019. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagy fiam beba ha sensitivet evett mégis folyton beteg volt...
2019. aug. 13. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!