Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is van/volt tápszer-szt...

Másnál is van/volt tápszer-sztrájk? 13 hónapos fiam nem akarja inni.

Figyelt kérdés

Tejre még nem szeretnék áttérni, mert van allergiás a családban, gyerekorvos sem javasolta.

Eddig nem volt gondja a tápszerrel, de most pár korty után ellöki.

Próbáljak neki más fajtát adni? Esetleg tejitalt? (Most Beba tápszert kap.)


2011. ápr. 21. 07:57
 1/3 kisnita ***** válasza:

Nálunk 10 hónapos kezdődött és máig tart a sztrájk. (21 hónapos)

Eleinte csak napközben nem fogadta el csak reggel és este itt meg, utána már reggel sem csak este és végül már este se kellett neki.

Próbáld meg joghurtba, túrókrémbe belecsempészni neki a tápszert. Én vettem több fajtát is, de egyik se kellett, magával a tápszer ízével volt baja szerintem a fiamnak. Ízesítettem kakaóval is, de úgy se kellett neki. :S

2011. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 13 hónapos a kisfiam és 1 hónapja kezdődött,nem akarja meginni,ellöki állandóan,pedig tejet én sem akarok neki adni min.2 éves koráig!

Próbáltuk babakakaóval de ugyanúgy nem kéri.

Most ott tartunk h reggel nagy-nehezen megissza,este viszont fél adag tápszer+egy kis párizsis vajas kenyér.

2011. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na, akkor nem egyedi. A ma reggeli maradék egy részét beleöntöttem banánturmixba. Majd mostantól teszek mindig valamennyit más pépes ennivalójába is, mert azért a "tej" kell neki.

Viszont a kenyér nálunk is nagyon megy:)

2011. ápr. 21. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!