Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Sinemilt ha tápszerként adom,...

Sinemilt ha tápszerként adom, mivel ízesíthetem?

Figyelt kérdés

Csak ez van most itthon, viszont meginni cumisüvegből tápszer helyett nem fogadja el. (Pépként gyümölccsel adom, úgy általában megeszi.)

Csak a tápszer, amit reggel, este és hajnalban ivott eddig, elfogyott, receptre meg ezt írták fel.

14 hónapos.



2019. okt. 21. 19:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy tejallergiás.
2019. okt. 21. 19:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ez ugyanaz, mint a Sinlac. Utóbbi önmagában is finom, próbáld ki.
2019. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van itthon az is, azért nem írtam külön, mert gyakorlatilag kb tényleg ugyanaz a kettő, talán a Sinemil jobban oldódik, de ízre nincs különbség.

Csak az a baj, magában nem issza már meg ezeket. Kakaóport, stb nem mertem még, főleg hogy arra is rá van írva, nyomokban tejet tartalmazhat.

2019. okt. 22. 07:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 9-10 hónaposan adtam mindegyiknek kakaót, fahéjat, semmi bajuk nem volt ezektől. 😊
2019. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!