Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mivel ízesíthetem 5-6 hónapos...

Mivel ízesíthetem 5-6 hónapos baba tápszerét hogy megegye?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Válts baby fitre ez banán ízű.
2014. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Húha köszi erről a tápszerről nem hallottunk, ezt tuti kipróbáljuk, addig amíg nincs meg az új tippek?
2014. jún. 21. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Humana baby fit, receptre 630ft. Pici vanïlia kivonatot próbálj ki, kakaót semmiképp.
2014. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Kivonatot vagy ízesített tápszert nem adnék, esetleg házilag préselt gyümölcslevet, pld alma, őszibarack.
2014. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit eszik már? Mert amit szeret, azzal ízesíthetnéd, mi mindenbe sárgadinnyét teszünk 5 hónaposnak, amit nem eszik magában, mert azzal mindent megeszik.
2014. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

A banános tápszer 1 éves kortól való.


Szopizik is? Ha igen, adj neki vaníliás rizspépet, doki kiírja. Ha csak táp van és nem eszi, szívás.

2014. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó! Humana baby fit újszülött kortól adható, nem 1 éves kortól.

Egyébként én is inkább olyannal ízesíteném, amit már eszik, pl. barack, alma leve. Semmiképp sem kakaóval, vaníliás cukorral, mézzel (ahogy egy ismerősöm teszi a gyerek 1 hetes kora óta). De nyugodtan próbálj másfélét. Máskor is kapott egyébként már tápszert? Nem lehet, hogy a cumisüveget nem fogadja el? Mert nálunk a fiúnknak mindegy, hogy milyen tápszert kap, csak mam-os üvegből kapja.

2014. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék a Humana Baby Fit-et ajánlókhoz. Az unokaöcsémnek szorulása lett tőle, de az én pici fiam imádja, semmi gondja vele és valóban újszülött kortól adható. Anno az unokahugimnak pici karamellizált cukorral javították fel a tápszert, akkor még nem volt ekkora a felhozatal. Milyet kap egyébként, amivel nincs kibékülve? Némelyik HA tápnak tényleg szörnyű íze van...
2014. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Humana Baby Fit
2014. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Válts Holle tápszerre, ez adható születéstől fogva, és teljesen egészséges, ellenben az összes többivel. Ez biodinamikus, még a bionál is jobb. És nagyon finom, a többi általában tele van nem oda illő, káros anyagokkal, már ha azt veszed, hogy minden permetezve van stb... Szóval én egy pici babának nem adnék mást, ha fontos az egészsége mint Holle tejpépet, van ezer féle. Van frissen bio gyümölcsökből készített pépet.
2014. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!