Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 hónapos kislányom tegnap...

4 hónapos kislányom tegnap reggel óta nem eszik. Nem mondanám, hogy nyűgös. Rengetget iszik, éjszaka kb.8-szor kelt fel de csak inni. Széklete 3 napja volt, de nem nyűgös, gőgicsél, elvan. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 07:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit iszik?
2019. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ánizs teát már születése óta.
2019. okt. 28. 07:14
 3/11 A kérdező kommentje:
A sima vizet nem issza.
2019. okt. 28. 07:14
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Felesleges lett volna teát adni neki, bőven elég 6 hónapos korig az anyatej vagy a tápszer. Ne adj neki teát, szoptasd vagy adj neki tápszert.
2019. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem volt tejem, tápszert adtam neki az elejetől, de mivel a védőnő azt mondta innia kell és a vizet nem itta meg, plusz hasfájós volt, és az ánizs segített neki ezért azt adtam. Nem kioktatast kértem, hanem segítséget, hogy mi lehet a baj amiért nem eszik. Eddig nem volt probléma.
2019. okt. 28. 07:24
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Cukrozott a tea? Elveszi az étvágyát ha sokat iszik belőle.

Foga nem nő?

Nem váltottál tápot?

2019. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg lehet, hogy a torka fáj! Megmutatnám dokinak.
2019. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen a tea cukrozott. 240ml-hez adok fél káveskanállal. De őszilét is ivott tegnap. Azt elfogadta. Nem váltottunk tápot.
2019. okt. 28. 08:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mutatnám dokinak. Az is lehet, hogy csak fogzik, de fájhat a torka, füle, gyomra, stb.



Nekünk volt egyszer olyan, hogy mandulagyulladásra antibiotikumot kapott, és miután eltelt a kúra egyszer csak elkezdett nem enni. Mindenféle orvoshoz vittem, ott tartottunk, hogy a gyerek bágyadt volt, aluszékony és 1 kg-t fogyott. Mire végül a gasztros doki kérdezett rá, hogy nem kapott-e mostanában antibiotikumot? Mondtam, hogy, de, aztán közölte a doki, hogy na látja anyuka, akkor itt van a kutya elásva ugyanis néhány antibiotikum mellékhatásként étvágytalanságot okoz. Se nekem, se a gyerek orvosnak nem jutott eszünkbe elolvasni a betegtájékoztatót.


Vitacolan vitamint kapott, amit 1 éves kortól lehet adni, de mi 7 hónaposan adtuk, mert semmi mással nem lehetett visszahozni az étvágyát. Hál istennek nem lett semmi baja a vitamintól(földimogyoró kivonat van benne, ami allergén) , és azóta is kétszer annyit eszik, mint előtte.

2019. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nusy83 ***** válasza:
43%

Szia

Sok dolog miatt nem ehet! Inkább menj dokihoz minnél hamatabb. Nálunk 1szer volt eddig olyan hogy nagyon minimálisat evett (éjszaka 2körül evett 80milit és reggel már nem akarta elfogadni 1óra alat 50milit sikerült megetetni vele. Itt mondtam azt h azonnal menjünk dokihoz. Az èn lánykám ekkor mondjuk még 2hónapos sem volt) a vége az lett hogy hugyuti fertőzéssel 10napot töltöttünk kórházban. Ezután sajnos a mai napig problémás a kajcsi mi váltottunk tápit 2szer is. Végül a 3ik tápi hozott javulást. Azóta már kanalazik 3kajcsi van kiváltva.

Remélhetőleg nincs nagy baj de tényleg vidd el dokihoz hogy megnyugodj!

Lassan 9hónapos pindur Anyukája😊

ui.: Helyesírásért bocsi

2019. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!