Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kislanyom 1 eves es 3 honapos...

Kislanyom 1 eves es 3 honapos napi harom alkalommal kap meg tapszert este ejszaka egyszer es reggel, ferjem szerint sok de a gyerek igenyli o keri velemenyek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az éjszakait kiiktatnám, hogy átaludja az éjszakát végre. De a többi maradhat, ha igényli a baba. Enyém 1év 2 hónapos, ő is reggelés este iszik, de én már átszokattam a tejre.
2014. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az éjszakaira semmi szükség egy ekkora gyereknek, a többivel semmi gond. Az én fiam 2,5 éves lesz, reggel és este iszik tejitalt.
2014. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam is.ennyit iszik, de próbáljuk leszoktatni az éjjeli tápszerről, talán lassan sikerül is. Senki nem.jókedvében kel.szerintem éjszaka a gyerekhez, mi is örülnénk ha végre elhagyná, voltak időszakok, amikor sikerült is, de aztán neha-néha még igényli. A reggeli, esti az maradhat nyugodtan.
2014. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ket hetig o sem kerte ivott pici vizet aztan vissza aludt de sajnos megint kell neki es ha nem adok neki nem alszik vissza nem tudom mi tortent pedig nem valtoztattam semmit remelem elmarad es az ataludt ejszakarol csak almodozni tudok nalunk olyan meg soka nem volt ejszaka legalabb 2-3 alkalommal felsir de van olyan is hogy ketorankent mar mindent kiprobaltam amit lehetett o ilyen rossza alvo nincs mit tenni sajnos
2014. okt. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!