Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hol és milyen tápszert érdemes...

Hol és milyen tápszert érdemes recept nélkül venni újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Kinel mi vált be, ami nem okoz hasfájást?

2016. szept. 25. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Minden babának más válik be.

Milumil HA optimát vagy Beba Ha startot szoktak az orvosok felírni. Recepttel kb 2200 ft egy doboz, nélküle talán 3 ezer körül.

De miért akarsz recept nélkül tápszert venni? Én nem mertem volna az orvos "engedélye" nélkül, a háta mögött.

2016. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Mindenképpen HA legyen.

Ez orvosa válogatja melyiket támogatja jobban. Az Én orvosom a nestlé beba ha start pro illetve 2 tápszert irja. Viszont ugyan ott a másik doki már a Milumilra esküszik, de persze az is HA.

Van kifejezettem hasfájósaknak vagy refluxosnak tápszer. Mi mindig a nestlét ettük finom édes a milumil kesernyésebb.

Annyira szerintem ne kevergesd.

Ha hasfájós lesz szerintem mindegy milyen tápszert kap. Valahogy a babák 80%-a hasfájós. Éretlenség miatt.

2016. szept. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A start tápszer receptnélkül is olcsóbb a nestlé 2900ft. Recepttel 2500ft.

A pro 2 ami 6 hónapos kortól van már 3500ft recept nélkül és recepttel 3000 ft.

Érdemes receptet kiváltani ha már van rajta támogatás, mert nagyon drágák. Én úgy szoktam 3 dobozzal iratok egy receptre és ebből kettőt mert messze van hozzánk a doki. Igy felirja. Irass inkább Te is nincs abba semmi. Már olyan jó tápszerek vannak. Nem olyanok mint régen. Én kicsikoromba rizsnyákot ettem meg csak semmi mást.

2 válaszoló voltam.

2016. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kell recept nélkül tápszer? Gondolom, ha nincs elég tejed, úgyis felírja az orvos.
2016. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Humana ha 1 tápszert használok meg vagyok vele elégedve mindeféle képpen német minőséget akartam venni adm-ben kapható babylove pre 1 tápszert is kipróbáltam az is bevált és nem drága 1700ft 1 doboz
2016. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!