4 hósan 2-es tápszer?

Figyelt kérdés
4 hónapos babám eddig Milumil HA1 Optima tápszert evett. Egy evesre 167ml-vel 5 óra múlva lett éhes. Most váltottunk sima Milumil Optima 1-re de sokkal hamarabb éhes lesz. Kb.3 órát bír vele. Melyik tápszert ajánlanatok? 2-es tápszert adhatok már neki? Éjszaka is 3 óránként felébred, pedig eddig 19-4-ig és utána meg 7-ig aludt. A HA-s nagyon drága. Már nehez bírni anyagilag.
2019. nov. 12. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Én lányom is Ha 1-et eszik. Ő 1 éves. A védőnő javaslatára nem váltok 2esre,mert abban kevesebb a vitamin.
2019. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Mit vártál erre a kérdésre? Nyilván elmondják, hogy szégyeld magad mert nincs pénz tápszerre. Amúgy a stílus maga az ember... itt a privát üzenetedre célzok. Remélem nem csak engem tiszteltél meg vele és másnak is adtál egy kis indokot a kacagásra. Peace baby peace :D
2019. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kivancsusagbol kerdem, mennyi penzrol beszelunk? Mennyit eszik meg egy 4 honapos? Hany dobozzal?
2019. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%
12: óóó, nem te vagy az egyetlen akit megtisztelt egy elegáns privivel. Hadd idézem a kérdezőt: “Anyád a szerencsétlen aki a világra szart”. 😂
2019. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13%
14# oké :D akkor most a feszkósnal titulált személyem megnyugodott. :D (kérdező írta h a feszkót rajta vezetem le.)
2019. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!