Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hány napig próbálkozzak, ha...

Hány napig próbálkozzak, ha nem fogadja el a tápszert?

Figyelt kérdés
3 étkezése már ki van váltva.
2019. nov. 28. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is teljesen elutasította, ezért gabonát és gyümölcsöt kevertem bele így már szerette,de 2 hónap után már ez se kell neki. Most azt csinálom, hogy tízóraira adok neki egy adag tápszert, leteszem elé és hagyom, hogy magától igya meg kb 1 órán belül. Utána ami marad kiburítom, de bejön neki hogy hagyom szabadon inni,nem is szokott sokat hagyni. És néha 1 kiskanál babakakaót teszek bele.
2019. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugyanezt próbáltam ma, zabkását csináltam belôle almával, de még annyira se :(
2019. nov. 28. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány hónapos baba? Milyen tapszert kapp?
2019. nov. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
9,5 HA-st
2019. nov. 29. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a baj. Csereld le nem HA-sra. Humana baby fitet szeretik mert banan izu. Ez szeeintem bevalhat. A Ha-s tapszerek rohadt kesernyesek amit nem mindegyik baba fogad el. (azert keserű mert hidrolizalt feherjet tartalmaz)
2019. nov. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!