Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hány hónapos/ éves koráig...

Hány hónapos/ éves koráig kapott gyereketek tápszert? A tejet elfogadta utánna? Ha nem mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

11 hósan lett tápszeres. Most 15,5 hónapos és este kapja a tápit, imádja is. 3 éves korig fogom adni ha elfogadja.

Tejet is kap reggelente de nem szereti annyira.

2020. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves még tápszert kér reggel-este. Tejet nem szereti.
2020. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudtam úgy szoptatni ahogy kellett így 4 hosan teljesen tápszeres két. Majd egy éves kora után fokozatosan kapta a tejet. Most két éves és imádja kakaót nem szereti csak siman
2020. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 és fél éves, kap reggel, este tejitalt, szereti és tejet is kér néha, most pl. az ebédhez.
2020. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan lett teljesen tápszeres. Októberben múlt kettő éves, olyan 4-4,5 decit iszik meg még most is. Reggel/hajnalban és a két alvás előtt, arányosan elosztva. Ezen kívül iszik, ha megkívánja, tejet, kakaót vagy turmixot, de helyette nem.
2020. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18 hónapos koráig kapott tápszert, de akkor már csak este. Tejet nem iszik, kakaót sem, de bármilyen más tejterméket megeszik, tejes leveseket, tejbegrízt is, ill. a gabonapelyhet tejjel megeszi. Egyébként én sem iszom tejet, a tesója sem, férjem ritkán.
2020. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nem volt tápszeres, hanem nagy cicista, a sima tejet mégsem fogadta el csak rövid ideig. 13 hónapos koráig volt anyatejes és utána kb 3-4 hónapig volt hajlandó tejet inni. Most 9 éves és kb félévente iszik meg egy bögre kakaót.
2020. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6hóig szoptattam, utána 11 hónapos koráig kapott tápszert, tejitalt, de úgy kellett belediktálni.

Így megpróbáltam a tejet. Kb 2 hónapig itta, nagy ímmel ámmal. Mire rájöttem h a hőfokával van a baj. Csak a hideg (kamra hideg, nem hűtött, nem szobahőm) tejet itta, és issza azóta is

2020. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 èves koràig kapott tápszert.
2020. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!