Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Bukós babának milyen tápszert...

Bukós babának milyen tápszert adtatok?

Figyelt kérdés

Eddig lactogen harmonyt használtuk de nagyon sokat bukott tőle és megunta. Aztán humana baby fitre váltottunk de azt mondta doktornő hogy korához képest sovány. Szóval lehet nem hízik tőle. Bukasra tudtok jo tapszert ami nem hipoallergen?

A tejpepet valamiért nem fogadja el:/mar volt hogy kostoltattam vele gyumolcsot azt gond nelkul ette de a pep nem megy. A védőnő meg azt mondta hogy pepet adjak neki es a gyumolcsokkel zoldsegekkel 6 honapos korig várjak. Holnap megyünk mérésre kiderul hogy mennyit hizott.


2020. jan. 21. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél bele nutriton sűrítő port, lehetőleg tejmentes tápszert adj neki. Pl pepti, pregomin (ez hígabb, több sűrítő kell bele)
2020. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy milyen tápszert adsz neki.Az én babám is bumós és tejmentes tápszert kap.Viszont ő szépen hízik.A te babád mennyi idős?
2020. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi BEBA HA/AR-t használtunk; mérsékelt eredménnyel, de nekem extrán bukós babám volt.
2020. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4hos kislanyom van
2020. jan. 21. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Novalac Allernovát. Sűrű is és tejmentes is.
2020. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milumil AR optimát eszik a fiam. Nem hipoallergén és egész normális íze van. 3 éves korig támogatott ( bár gondolom a többi AR tápszer is).
2020. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!