Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig adtatok az 1-es tapszer...

Meddig adtatok az 1-es tapszert babatoknak?

Figyelt kérdés
Meddig irta fel az orvos receptre? 1-es tápszert pl reggelire meddig adtatok? Mikor valtottatok 3-ra ha egyaltalan valtottatok.
2018. jan. 21. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
7.5hós a babám, mióta tápszeres a milumil ha 1-et kapja.Védőnő azerint egy éves koráig felesleges váltani.
2018. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 1 éves korig adtam de speciális,szorulásra való tápszer volt így ennél lehetett 1 éves korig.

Utána tejitalt ivott.

2018. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyáltalán ne adjál neki. Minek? Az éhenhalás csak egy mítosz. Próbáld ki
2018. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos koráig kapta Humana HA1-et.
2018. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hóig Milumil Startot kapott, utána írta fel az orvos a 2-est. Most vagyunk 10 hósak, még nem tudom mikor lesz ismét váltás, gondolom 1 év körül.
2018. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!