Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig adtok/adtatok tápszert...

Meddig adtok/adtatok tápszert és mire váltottatok tejre, tejitalra?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fiam egy eves koraig Beba HA Sensitive- et kapott, mert kolikas volt. Utana valtottunk masik tapszerre, mert se a tehentejet, se az egyeb eredetu tejet ( zabtej, rizstej, stb) nem issza meg. Probalkoztunk bananos tejitallal is, majdnem hanyt tole. Ha nem gy lenne, 1-1.5 eves koraban valtottam volna tejitalra. A tehentejet soha nem is erpltettem, egyszer az enyemet szerette volna megkostolni, engedtem es oriasi borzongas lett a vege. Innen gudom, h ha akarnam se inna :-). 2 eves
2015. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és hanyas tápszerre váltottál?
2015. jún. 30. 00:04
 3/11 anonim ***** válasza:

10 honapos koraig volt hajlando tapszert inni, 2 honapos koratol volt tapszeres, elotte csak anyatejet kapott. Igy 10 honapos kora utan vedono javaslatara tejitalra valtottunk, azt 15 honapos koraig itta, utana kovezelte a tejet. Igy azt kapott. 2,5 eves es tejet iszik azota is.

Tapszerbol a sima milupa tapszert itta, tejitalbol a vanilias milupat.

2015. jún. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kloetta ***** válasza:
13 hósan védőnői tanácsra váltottuk a tápszert tejre. Szépen áttért, minden gond nélkül a reggelit kb egy hét alatt váltotuk ki, az estihez adtam még egy darabig a maradék tápszert. Szerencsére jóevő a fiam.
2015. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9 hónapos korában úgy döntött a fiam,hogy nem szopizik tovább. Milumil 3-as tápszert kapott. Most 12 hónapos és lassan átállunk Milumil Junior 12+-ra. Még kb. 2 hétre való 9+ táp van, utána csak a tejitalt kapja. Védőnőm azt javasolta hogy 3 éves koráig ne erőltessem a tejivást. Kap minimális mennyiségű tejet / tejbepapi, tejberizs, vajas-tejes krumplipüré/ de inni nem iszik.
2015. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17 hónapos és reggel-este tápszert kap (nestle lactogen). Tejes ételeket már régóta kap, direktbe még nem nagyon akarom, bár már ivott kakaót bolti tejből.
2015. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolso, had merdezzem meg, h receptreckapod-e, mert a fiam is azt issza es a gyerekorvosunk szerint valtozott vmi szabalyoozas ezert x1 eves kor felett mar nem irhatja fel receptre. Nalatok is igy volt? Elore is koszonom a valaszt
2015. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, hallottam már én is erről, de szerencsére még felírják receptre szó nélkül.
2015. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nálunk csak 2-esig írják fel
2015. júl. 6. 16:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 1 éves korig írta fel a tápszert a háziorvos, azóta a Rossmannban vásárolom amikor akciós. Most 21 hónapos a kicsim és a reggeli ill. az éjszakai evés szokott tápszer lenni, persze a reggelit még kiegészítjük szilárd táplálékkal. Tehéntejet még nem kapott.
2015. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!