Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Titeket volt aki elítélt...

Titeket volt aki elítélt azért, mert tápszert adtok a gyereknek, engem a gyerekorvos bántott meg?

Figyelt kérdés

Most 14 hónapos a fiam és 2 hónapos kora óta tejfehérje allergiás. Voltunk kórházban, elég súlyos tünetei voltak. Szoptatni alig tudtam, mert alig volt tejem, plusz még attól a kevés anyatejtől is ment a hasa és véres volt a széklete, a kórházban azt is tanácsolták hogy hagyjam abba a szoptatást. Ezt mind tudta a gyerekorvos. Elmentünk gasztroenterológushoz és speciális tápszert írt fel, amit másfél éves koráig kell szednie. Sajnos feliratni kell a gyerekorvossal. Kétszer eszik ilyet a fiam, reggel és este, egyébként rendesen eszik máskor szinte mindent.


A baj akkor van amikor elmegyek a gyerekorvoshoz feliratni a tápszert. Állandóan megjegyzést tesz, hogy szegény gyerek minek eszi, meg megkérdezi, hogy ugye azért eszik mást is az a szerencsétlen gyerek, de ezt teljesen flegma módon. Mikor elmondom miért jöttem akkor ő is és az asszisztens is elfintorodik, ma ugyanez történt. Sírva mentem haza és nagyon sz.r anyának gondoltam magam. Nem tudom hova tenni ezt a viselkedést. :(



2020. márc. 5. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szard le! Ne foglalkozz velük! Gyerekorvosváltásra nincs lehetőség?
2020. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudnál más gyerekorvoshoz menni? Ne legyél szomorú, ez nem rólad szól, te semmit nem csináltál rosszul. Tudom, hogy nehéz, de valahogy el kell engedni ezeket a rosszindulatú, bántó megjegyzéseket. Ezt orvosként mondom neked. Nagyon elszomorító, én szinte minden nap csalódok sok kollégában, és rá kellett jönnöm, hogy sajnos sok ilyen ember van. Te ne aggódj semmi miatt. A lényeg, hogy a fiad jól legyen, aztán mondjon bárki bármit.
2020. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Amikor legközelebb megjegyzést tesz, határozottan mondd neki, hogy majd szólsz a gasztrós dokinak, hogy a gyerekorvos nem ért egyet vele. Rögtön össze fogja magát szarni.
2020. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szard le... Tudom, nehéz, de nem tudsz mit csinálni vele. Engem is megbántott ugyanezzel. Egyszerűen nem indult be a tejem, ezért írattunk tápszert. Megkérdezte, hogy nincs tejem? Mondtam, hogy nincs. Erre fintorogva annyit mondott hogy, pedig jó lenne ha lenne... Mintha tudtam volna mit csinálni vele
2020. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az en dokim normális... meg a tesome is. Nekik pl a háziorvos írta fel ezt a speciális tápot, tünetek alapján. Ha valaki attól lenne jó anya, hogy szoptat, alig lennének rossz anyák... aztan mégis.
2020. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönom a biztatást! Legközelebb határozottabnak kellene lennem, csak úgy vagyok vele, hogy még sokáig lesz rá szükség és szeretnék jóban lenni vele. A közelben sajnos gyerekorvos-hiány van, messzire menni meg körülményes lenne.
2020. márc. 5. 18:09
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát, pedig egy ilyen szinten szakmaiatlan orvost jó lenne minél messzebb elkerülni...
2020. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez van sajnos, mindenki baromi okos, ha gyereknevelésről meg fociról van szó.
2020. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg a gyermekorvostól, hogy szerinte mit kellene ennie a kicsinek. Aztán felajánlhatod, hogy megadod a gasztrós doktor elérhetőségét, konzultáljon vele a gyermek diétájáról, mert te egyelőre nem szeretnél eltérni a szakorvosi javaslattól.
2020. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én flegmán visszaválaszoltam volna, hohy persze, enne, ha mem az egészsége lenne a tét. Nehogymár kiborulj ezen, lesz még idióta óvonő, zanár stb. Én a gyerekvállalás után tanultam meg figyelmen kívűl hagyni bizonyos emberek mondanivalóját. Sokszor marcangoltam magam és hidd el, ezt bánom a legjobban, hogy hagytam magam mások baromságai miatt kikészülni.
2020. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!