Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kell aggódnom ha a 10hetes...

Kell aggódnom ha a 10hetes baba nem eszi meg a napi adagját?

Figyelt kérdés

Testsúly kilogrammonként 150 ml-t kellene ennie. Ezt eddig hozta is szépen. Kb egy hete azonban 790 ml helyett 600 körül eszik csak.


Több dolog is van egyszerre. Az egyik, hogy 3 hete náthás. Már kevesebbszer kell szívni az orrát. Reggel-este és esetleg napközben egyszer. Lázas nem volt. De esetleg ez lehet, hogy rányomja a bélyeget.


A másik meg, hogy mostanában kezdte el átaludni az éjszakát ezzel kiesik neki egy full étkezés, plusz nappal is elkezdett 4 óránként enni 3 helyett. Viszont a kevesebb étkezéskor nem eszik egyszerre többet.


Viszont nem éhes. Próbáltam nappal gyakrabban kínálni de az ellenkezőjét ertem el, nap végére meg kevesebb lett a summa. Egyszerre 20-30 ml-eket evett meg.


5,3 kg És az elmúlt 9 napban nem hízott. Kell emiatt aggódni? Vagy ha kell neki úgyis kéri a több kaját?



2020. ápr. 7. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha, egyik gyerekem sem evett kg-nként 150 ml-t. Soha. Egyik sem. 😄 Nem gépek, emberek. Ne aggódj.
2020. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a szorzat csak egy iránymutatás, benne van az íratlan dolog: valamelyik baba kicsit kevesebbet valamelyik többet eszik. Kedv, pillanatnyi egészség és hajlamfüggő.
2020. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor nem kísértem meg megtomni szegényt 🙂
2020. ápr. 7. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
A nátha miatt van, nekünk is így volt. Majd ha meggyógyul vissza áll rendesre 😊
2020. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!