Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tapszer elhagyas vagy valtas?

Tapszer elhagyas vagy valtas?

Figyelt kérdés
Ti mit javasoltok a problemam az hogy 8honapos babam csak akkor fogadja el a tapszert ha be aludt vagy csak ejjel. Igy nez ki egy napunk ejjel 2kornyeken ker kajat ami 180-210ml tapszer 7-8kozott kap tejpepet vagy gabonapepet (tapszert nem fogadja el) 11-12 kozott fozelek plusz egy kis gyumi 15-16 kozott valami tejtermek pl baba joghurt. Este 8-9kozott alszik be de akkor se ker tapszert helyette vizet iszik. Igy ejjel kel 1alkalomal. Vedono azt mondta hogy jo ez igy. De en aggodom hogy tenyleg jo igy az egesz. Probaljak meg tapszert valtani? Minden etkezes kb 190-220gr kozott van.
2020. ápr. 15. 11:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja en nem siettettem az etelek kivaltasat de nagyon be jon neki a pepes etelek. Ahogy meglatja a tapszeres uvegjet mar uvolt hogy neki nem az kell.
2020. ápr. 15. 11:19
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem rendben van. Nem teljesen ideális de olyan nagy problémanak se látom. És lassan kaphat tejet ha azt elfogadja.
2020. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tapszert kap? Humana baby fitet szoktak szeretni
2020. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1es tejet mikortol adhato neki?


2es azt kapja es van is itthon jocskan mert marciusban a doki 9dobozzal irt fel.

2020. ápr. 15. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:

7,5 hós fiam 3x eszik pépeset kb 200 g ot, uzsi kicsit kevesebb mert akkor sokat kibukik. Este 8 kor tapszer 180 vizzel, utána vagy kel 1x éjfél és 2 között vagy nem akkor kicsi inni + 150 ml vízzel tapszer utána pedig reggel kel 6 -7 körül akkor is inni + 150 ml vízzel tapszer.


Nekünk azt mondta a Vedőnő hogy 500 ml legyen a tapszer vagy tejpep mert annyi kell neki. Valami ízesített tejpépet vagy akar másik tapszert megpróbálhatsz hátha ízlik neki. Az én fiam meg a tejpepet nem szereti

2020. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg 1 éves kortól,bár a legújabb ajánlások szerint (Novák Hunornál olvastam,ne engem kövezzetek meg 😁) már 6 hónaposan bevezethető. Én 10 hónaposan adtam neki orvosi utasítasra mert nem itta a tapszert semmilyen formában es az orvos azt mondta a sajt,túro stb kevés... 9 éves azóta is szereti a tejet.De ezt neked kell eldönteni.
2020. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De miért baj hogy nem kell neki a tápszer??Örulj neki.Fiam 5 hónapos korátol nem ette a tápszert.Lányomnak más nem kell csak a tápszer.Ez van.Tejet én csak 1 évesen adnék,akkor is forralva.
2020. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így rendben van. Annyi a kellemetlen, hogy nem alussza át az éjszakát. Másik tapszert esetleg érdemes lehet megpróbálni. Hátha.
2020. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7es a doki szerint baj.
2020. ápr. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!