Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ti csináltok előre tápszert...

Ti csináltok előre tápszert vagy mindig frissen készítitek?

Figyelt kérdés
Amikor éhes a baba akkor csináltok vagy van előre bekeverve?

2020. ápr. 24. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Friss kell hogy legyen.

Mondjuk az én lányommal lehetetlen lett volna hogy akkor készítem mikor már ordít mert hajlamos volt inkább nem enni.

Ezért úgy csináltam hogy kb minden alkalommal pontosan 3 óránként evett, ezért 15 percel előbb készítettem el. Mondjuk ez sem minden babánál sikerül :)

2020. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Mindig frissen! Nagy ritkán ha tudom, hogy fél-egy órán belül 100% biztosan kell, de nem fogok tudni akkor készíteni, akkor előre keverem és melegítőben teszem.
2020. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Szia. Bekevertem kb egy napra való adagot, abból töltöttem ki mindig. A kórházban is így csinálták, ahol voltunk. Ott is mondták, nyugodtan csináljuk így.
2020. ápr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Mindig frissen. 1 perc melegítéssel együtt, ennyit a szívbeteg babám is tudott várni mindig.
2020. ápr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Mindig frissen készítettem még éjszaka is,gyorsan elkészül,annyit tud várni a pici
2020. ápr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Mindig frissen készítem. A kórházakban valóban bekevernek egy nagy adagot és 24 órán át azt adják.

Amig kicsi volt és összevissza evett kiszámíthatatlan mennyiséget addig volt hogy nem frissen csináltam. De amint beállt egy kis rendszer, vagy ha túl só idő telt el 2 éves között akkor természetesen frisset csináltam.

Idővel kitapasztalja az ember mekkora mennyiséghez mennyi hideg és mennyi forró víz kell ahhoz hogy azonnal fogyasztható legyen, így pedig 2 perc alatt elkeszithető.

2020. ápr. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Csakis frissen kevertem.
2020. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak frissen és nalunk a kórházban is frissen adták. Csak.a víz volt előre felforralva.
2020. ápr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Az elején éjjelre bekevertem, de ezt nem sokáig csináltam. Utána frissen készítettem.
2020. ápr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Frissen. Vagy előre felforralom a vizet egy napra, vagy babavizet mikróval melegítek. Mikor hogy.
2020. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!