Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Higabb tejpep vagy tapszer a...

Higabb tejpep vagy tapszer a lagtatobb?

Figyelt kérdés
Tobbszor ker ejszaka kajat 8honaposom. Nappal eszik rendesen de kb 4napja 3orankent ker kajat. Probaltam hogy csak vizet adok neki de nem jott be. Csak kaja utan hajlando vissza aludni. Gondoltam ki probalnam a higabb tejpepet ami at megy a cumisuvegen.
2020. ápr. 27. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem adnék tejpépet, nem erre való.
2020. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a fiam el sem fogadta már a tápszert. Úgyhogy én a tápszeres étkezést tejpépre váltottam. Nem híg tejpépet, hanem rendes, sűrű tejpépet, amit kanalazni kellett neki. Ő ezt kapta vacsorára. Kapható több ízben. 3 hónapos korától átaludta az éjszakát és ez később sem változott a fogzást leszámítva. Akkor kelt többször is éjjel, de nem éhség, hanem a fájdalom miatt. Van kifejezetten éjszaka előtt adható formája is az ilyen tejpépeknek. Azt esetleg meg lehet próbálni.
2020. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Delutan 6kor eszik tejpepet 8-9kozott alszik be de akkor nem ker tapszert csak vizet es ejfel korul kel fel mert ehes akkor megeszik 210ml tapszert utanna hajnali 3-4kozott szinten ebred. Azert is gondoltam hogy az ejfelire megprobalnam a hig tejpepet hatha kibirja reggelig vele.
2020. ápr. 27. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam tejpéppel vacsorára, de ugyanúgy felkel még többször enni éjszaka a 15 hónapos lányom. Ez vele született adottság, nem tudsz vele mit tenni, 2 éves korig teljesen normális. Sajnos én sem örülök ennek, de már sok mindent kipróbáltam. De rá kellett jönnöm, hogy akármennyit is adok neki vacsorára, nem befolyásolja. A hígabb tejpéppel annyit érsz kb, mint a tápszerrel, vagy annyit sem.
2020. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én varriálnék a helyedben. Nem 6-kor adnék neki tejpépet. Ilyenkor inkább valami könnyűt adnék neki, mondjuk valami gyümölcsöt, kekszet. Későbbre csúsztatnám a tejpépes étkezést, mondjuk közvetlen elalvás előtti időszakra. Nem csoda, hogy felkel éjfélkor, ha 6-kor kap utoljára rendes, tápláló ételt. Meg az is érthető, ha 6-kor kap rendes, laktató ételt, akkor 2 óra múlva esetleg még nem éhes.
2020. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!