Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Érdemes lenne tápszert váltani?

Érdemes lenne tápszert váltani?

Figyelt kérdés
A lányom 5 hetes, Beba Supreme Ha Startot kap. 3 hetes koráig vegyesen tápláltam, de a tápszer így is nagyon megfogta a székletét. Ez azóta rendeződött, most lágy zöldet kakil, de elég büdi. A védőnő szerint ez rendben van. Vettem neki infacolt, így sok puki is van, ami szintén elég szagos. Viszont nagyon nyugtalanul alszik, sokszor felsír, van hogy csak rajtam van el. Ma pedig amikor tisztába raktam, láttam hogy a kaki ott van a végbelénél,de nem tudja kinyomni. Szélcsővel rá segítettem, az meg szinte felrobbant, olyan erővel jött ki a kaki, de továbbra is húzkodja a lábát és nyugtalan. Mit kéne tennem? Teljesen tanácstalan vagyok. (első baba)
2020. jún. 20. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ugyanilyen tápszerről álltunk rá a Beba HA Sensitive re és sokkal jobb lett a helyzet. Az igazi megoldás viszont az idő és a pocakmasszázs/torna volt. A babák ilyenkor még keveset mkzkgnqk
2020. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk is hasfájós volt, kaptunk rá ilyen tápszert, amit említettél, de nálunk meg hasmenést és iszonyú büdös, zöld székletet okozott. Másik Bebát is próbáltunk, attól nem volt hasmenése, de maradt a zöld, büdös kaki. Végül a Nestlé vált be.
2020. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hasfájásra pedig a Mecsek baby tea és az idő.
2020. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!