Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szerintetek érdemes másik...

Szerintetek érdemes másik tápszerre váltani?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hetes, születése óta tápszert kap többségében, napi egy adag anyatej mellett. Sajnos ennél több nem jöm össze. Kezdettől fogva Beba H.A. Start Prot kap. Eddig nem volt vele gond. Egy hete azonban napi egyszer van csak kaki(régen napi 3-4 volt, ami simán kijött), és az is csak nagy erőlködés után. Az állaga puha, és jó nagy adag. Általában este, vagy éjszaka sikerül neki, de egész este myűgös, látszik rajta, hogy csikarja a beleit. Legalábis én azt gondolom, ettől van. Szetintetek érdemes lenne váltani másikra, vagy normális a napi egy kaki, ilyen erőlködéssel? Bocsi a nyers megfogalmazásért, de máshogyan nem tudtam megfogalmazni. :)

2014. márc. 12. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is volt ilyen időszaka, amikor nagyon erőlködött. Ő Milumil HA-t kapott, váltottunk Beba-ra, de nem volt változás, viszont az átállás megviselte, úgyhogy amikor elfogyott, akkor visszaváltottunk Milumil-ra. Egy idő után javult a helyzet. Állítólag az is okozhat problémát, hogy anyatejet és tápszert is kap - ezt a védőnő mondta. :( De ugyebár egyiket sem hagytam el. Szóval jó tanácsot ő sem adott.
2014. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ÉN is így etettem. Több tápszert kapott mint anyatejet. Most már nem akar szopizni. Két hónaposak voltunk 10.én. Milumil HA 1 optimát ettük eddig. De én váltottam milumil komfortra.Ez hasfájós és szorulós babáknak van. Az elején nekünk sem volt a kakival. Kb három hete kínlódunk. Jó ha van két naponta. Lázmérőzöm és akkor kap kammilla teát. Tegnap az oltásnál azt mondta a doktornő, hogy tápszertől van szorulása és , hogy egy adagot kamilla teában oljdak fel. Meg etetések között adhatom. Bízom az új tápszerben mert nagyon szenved szegényke. Szélgörcsökre ánizs teát kap.
2014. márc. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!