Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Akinek a születéstől kezdve...

Akinek a születéstől kezdve tápszeres a babája, milyen tápszert kapott akkor és most?

Figyelt kérdés
Bevált az a márka amivel kezdtetek pl Milumil, vagy később váltani kellett?
2020. okt. 8. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én kezdetben HA tápszert adtam mert hasfájós volt. Kb 4 hónaposan váltottam Lactogenre. Azóta is azt kapja. 14 hónapos
2020. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Bár nem a születésétől kezdtünk, hanem két hét múlva, de azért válaszolok. Beba Start HA tápszerrel kezdtünk, mert eczemás vagyok és féltünk az allergiától, de nem jött be, irtózatosan fosott tőle a gyerek. Milumil peptit kap védőnői javaslatra, mert felmerült a tejfehérje allergia (az anyatejtől is fejhangon visított és fogyott). Ez bevált, több hónapja eszik. Váltani egyelőre nem tervezek, majd hozzátáplálásnál megpróbáljuk a 2-est meg a sinlacot.
2020. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Milumil HA-t kapott, azt hittük attól fáj a hasa, váltottunk Nestlé Lactogen Harmonyra, de maradt a hasfájás. Kapott akkor Beba HA sensitivet, attól iszonyú büdöset, zöldet kakilt, csak még jobban fájt a hasa, úgyhogy maradt a Lactogen.
2020. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Kellett váltani, talán milumil ha start-ot kapott először, aztán kiderült, hogy refluxos és beba ha ar (anti reflux) tápszerre tértünk át, 1 éves korától tejitalt kap, milupa vaníliás, amit annyira szeret, hogy még mindig muszáj vennem, 3 éves múlt.
2020. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Beba ha-val kezdtük, de mivel antibiotikummal kezeltek, valószínű ezért nem bírta a laktozt. Aztan csökkentett laktoz tartalmú bebat kapott. Attól szorulása volt. Utána milumil komfort jött, ez helyrehozta a kakit. 3 hónapos korig volt erre szükség, de nem hízott megfelelően úgyhogy a Beba supreme jött. Ezt használtuk 6 hónapos korig és azért váltottuk le mert marha drága. 6 hónapos kora óta a milumil optima 1 tokeletes. De ezt 6 hónap alatt Bem akarta a doki felírni mert nem HA tapszer.
2020. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A születése után pár héttel pótolni kellett az anyatejet tápszerrel, akkor Milumil HA-t kapott. Kb 6-7 hónapos kortól Lactogen Harmony-ra álltunk át a gyerekorvos javaslatára, egy éves kor után Beba Optipro-t kap. 2 éves koráig tervezzük adni neki, most 20 hónapos.
2020. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Beba HA Sensitive-t kap 3 hetes kora óta. Most 11 hónapos, azóta sem változott.
2020. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém 3 hetesen lett tápszeres, akkor nenatalt kapott, ez korababáknak van, addig kaphatta míg el nem érte a 3 kg-t. Aztán beba ha startot kapott de minden baja volt tőle, utána még legalább 3 félét próbáltunk de egyik rosszabb volt mint a másik. Végül a milumil komfort vált be, és mivel az 3 éves korig felírható, így később sem váltottunk.
2020. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
A kórházba beba ha supremet kapott, otthonra milumil (psi-valamit) írtak de az hiánycikk volt, így a dokival beba ha sensitivet irattam ami a lányommal bevált, viszont a fiam ekcémás lett így tejmentes tápszert kaptunk milumil peptit, azota is ezt eszi.
2020. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kórházban Milumilt írtak föl,de attól nem volt széklete,és fájt a hasa.3 hét után megelégeltem,és vettem neki a drogériában HIPP HA1-et. Na ez mentett meg bennünket.Az éjszakázásoktól is! :-D
2020. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!