Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egészen biztos az az állítás,...

Egészen biztos az az állítás, hogy "ha álmos, úgyis elalszik"? Ha igen, már a születéstől így kellene működnie?

Figyelt kérdés
Olyan sokan mondják ezt, de nekem 2 gyerekem van és valahogy nem ezt tapasztaltam. Legalább fél évig ment a harc az alvással. (Jól lakottan, megbüfizve, megkakilva, tiszta pelussal, kellemes hőérzettel, félálomba tettem le őket mindig és az esetek 90%-ában sírás/üvöltés lett a vége.)
2020. júl. 16. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz
2020. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ezt csak a jól alvó gyerekek szülei terjesztik.
2020. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Minden gyerek más. Van, amelyik jó alvó, van, amelyik nem. A gyerekek nem egyformák.
2020. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy idő után tutira elalszik. De kinek van kedve előtte ahhoz az órákig tartó vergődéshez...? Te ismered a saját gyerekedet, te tudod, mikor kéne aludni, és ha tudsz, segíts neki ebben. Mindenki jobban jár.
2020. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Haha a fiam akkor 2,5 éve nem aludna 😁😁
2020. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon sok gyereknek szüksége van segítségre az alváshoz, a dajkálás, elringatás, altató dal zümmögése elég régi és jól bevált módszerek, tessék alkalmazni.
2020. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém sem alszik el csak úgy magától,8 hónapos. Cici,ringatás+halkan éneklés. Ezek válnak be. Vagy a hordozóba még elalszik ha úton vagyunk. Sok ilyet olvasok itt,hogy beteszem a kiságyba még ébren,de amikor már álmos,kimegyek és 5 perc múlva alszik. De jó nekik? Az enyém sír.
2020. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es, van ilyen ám, tényleg. :) Nálunk a középső babakora óta azt szerette, ha betettük egy sarokba, és otthagytuk. 2 perc múlva húzta a lóbőrt. Ha nekiálltunk ringatni, meg ilyenek, felébredt teljesen inkább. :D
2020. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ezt nagyon irigylem esküszöm.😀
2020. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És nem bőgött előtte mielőtt elaludt? Csendben,szépen ahogy kell aludt el?
2020. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!