Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszert adnak/írnak...

Milyen tápszert adnak/írnak fel az újszülötteknek abban a kórházban ahol szültél?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk nem írtak fel semmit, azzal a mondattal, hogy anyuka, szoptasson! :D
2020. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%

Fogalmam sincs.. Első naptól szopott rendesen. Tejem meg volt dögivel, a császár ellenére is.

Szóval nem tudom. Egyáltalán írnak fel? Mindenkinek?

2020. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Baba/szoptatásbarát kórház. Ami tök jó,de olyannyira azok,hogy 3 napig rimánkodtam pótlásért mert nem hitték el,hogy kevés a tejem.. ( majd kapott mikor 400 gr-mot fogyott és besárgult). Ha jól emlékszem,Milumil optima volt. 4.nap szerencsére lett tejem is.
2020. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Semmilyet. Hazaérve a gyerekorvos írt milumil prosyneo ha-t.

A kórházban amúgy bebe-t adnak (ha adnak🙄), de szintén “anyuka szoptasson!” a jelmondatuk.

2020. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Én ezzel annyira nem értek egyet. Jó oké legyen a gyerek mellen az első napokban hisz úgy indul be a tejtermelés. De mi van azokkal akiknek egyáltalán nem akar beindulni? Mondják hogy 1-2 napos tartalékkal jönnek a világra. Csak ez nem vígasztal ha a gyerek ordít a mellemen egésznap és este mert éhes... S mondjuk a kismama emiatt még stresszesebb lesz ami mint tudjuk nem épp kedvező ilyenkor. Akinek meg első naptól minden ment flottul az tegye össze a kezét, mázlista. Bocsi az offért de ezt sose fogom megérteni.
2020. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Bebát.
2020. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmilyet. Végigordította a kisbabám a kórházi tartózkodást, WC-re nem tudtam elmenni mellette.
2020. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Beba tápszert írtak. Gondolom ez volt támogatva.
2020. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

5ös

Igen így jártam. Én meg sírtam a babával. Láttam,hogy éhes és hiába volt rajtam végig, 4 nap kellett a tejemnek.. :(

De megvárták míg lefogy és besárgul.

2020. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Igen, sajnos nálunk is így megy. Nagy bababarát meg szoptatásbarát kórház....Megvárják amíg a gyerek sokat veszít a súlyából, meg besárgul, de utána leszidnak, hogy “hàt anyuka miért nem etette ezt a gyereket”🤦🏼‍♀️

Szemtanúja voltam, amikor az egyik anyuka már sírva kért tápszert, mert a babája egész éjjel sírt. Közölték vele, hogy tegye mellre, később kaphat tápszert😞.

2020. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!